Lifestyle

Małgorzata Kukuła – najciekawsze informacje z życia prezenterki

Małgorzata Kukuła to prezenterka stacji TVN, która w programie „Wstajesz i weekend” czyta serwisy informacyjne. Sympatię widzów zdobyła profesjonalnym podejściem do pracy, a także ciepłem i poczuciem humoru. Sprawdź, co wiemy na temat sympatycznej prowadzącej.

Małgorzata Kukuła — pierwsze kroki w telewizji TVN24

Małgorzata Kukuła studiowała komparatystykę, czyli literaturoznawstwo porównawcze na Uniwersytecie Jagiellońskim. Po studiach, w 2008 roku, postanowiła spróbować sił w mediach. Pracę znalazła w stacji TVN, z którą związana jest do dziś. Najpierw była researcherką, potem reporterką, prowadziła blok „Dzień na żywo”, a od 2014 roku czyta serwisy informacyjne w programie „Wstajesz i wiesz”.

Prezenterka podkreśla, że lubi swoją pracę, ale nie ma potrzeby pokazywania się na ściankach. Nie jest i nie chce być celebrytką. Nie prowadzi konta na Facebooku, ani na Instagramie.

„Jakoś nie czuję też, że powinnam mieć oficjalną stronę. Nie widzę siebie w sytuacji, w której miałabym robić sobie zdjęcia przed programem i mówić, że już, już za chwilę, wchodzę na antenę. Nie czuję tego.” – mówi Małgorzata Kukuła.

W przyszłości chciałaby poprowadzić swój własny program, ale twierdzi, że musi jeszcze minąć kilka lat, bo na razie nie jest na to gotowa. Marzy jej się program podróżniczy o egzotycznych krajach, które już miała okazję odwiedzić. Jak na razie były to Indie oraz Nepal.

Małgorzata Kukuła — wolny czas

Prezenterka zawsze podkreśla, że najważniejszy jest dla niej odpoczynek. W ciągu dnia wystarcza jej 30-minutowa drzemka. Potem wybiera jakąś aktywność fizyczną — bieganie, rolki, jogę. Startuje również w maratonach. Nie jest typem imprezowiczki. Małgorzata Kukuła przyznaje, że z życiem towarzyskim ma pewien kłopot, bo może posiedzieć góra do godziny 20-21. Bardzo ważna jest dla niej praca i nie wyobraża sobie pojawić się na wizji po nieprzespanej nocy. Zresztą praca w telewizji ma to do siebie, że często zdarzają się nieplanowane wydania specjalne. Kilka razy zdarzyło się, że realizatorzy programu zadzwonili do niej o północy, że coś się stało i musi natychmiast przyjechać, bo antena jest już od 3 rano. A przecież charakteryzatorki nie wszystko dadzą radę ukryć.

Małgorzata Kukuła — mąż

Mężem prezenterki jest Marcin Żebrowski, którego poznała w pracy — tworzyli duet w porannym weekendowym pasmie.

„Między nami „zaskoczyło”, ponieważ na antenie jesteśmy dokładnie tacy sami, jak poza nią. Dogryzamy sobie, żartujemy z siebie, Marcin bardzo lubi pośmiać się z czegoś, czego ja nie potrafię robić. Nawzajem się wystawiamy i się z siebie śmiejemy. Nawet czasem się zastanawiamy, czy już nie przekraczamy jakiejś granicy. Ale skoro szef nie dzwoni, to może nie jest źle.” – mówi Małgorzata.

Dodaj komentarz