Lifestyle

Malwina Wędzikowska – co wiemy o zdolnej stylistce?

Malwina Wędzikowska to jedna z najpopularniejszych stylistek i kostiumografek w Polsce. Pracowała przy takich programach jak The Voice of Poland, Taniec z Gwiazdami oraz Top Model. Gwiazda realizuje się również jako projektantka. Stworzyła m.in. kolekcję dżinsów dla legendarnego amerykańskiego reżysera, Davida Lyncha. Jej ogromną pasją, poza modą, są również dalekie podróże. Co jeszcze wiemy o Malwinie Wędzikowskiej?

Malwina Wędzikowska

Malwina Wędzikowska jest kostiumografką i projektantką mody, realizuje się również jako stylistka — w te kwestii doradzała już wielu znanym gwiazdom. Nic dziwnego bowiem jej wizerunek robi wrażenie. Wędzikowska, oprócz nienagannej figury, może pochwalić się interesującym stylem. Do swoich stylizacji często przemyca elementy etniczne, które przywozi ze swoich licznych zagranicznych podróży. Gwiazda uwielbia kapelusze, duże okulary oraz tzw.męski styl. Miało to pewnie wpływ na angaż Wędzikowskiej w programie TTV Ostatnia Szansa, gdzie gwiazda debiutuje jako prowadząca. W programie tym pojawią się mężczyźni, którzy przestali o siebie dbać lub nie wiedzą, jak się zabrać za zmianę swojego wyglądu. W polskim show-biznesie Malwina ma grono najbliższych przyjaciół, do którego należą jej kuzynka Anna Wendzikowska, oraz Michał Piróg. Gwiazdę często można spotkać w popularnych warszawskich restauracjach.

Malwina Wędzikowska — wiek

Malwina Wędzikowska urodziła się 24 lutego 1982 roku w Łodzi. Gwiazda bardzo dba o dietę oraz zdrowy tryb życia. Chcąc oczyścić swój organizm, zainteresowała się dietą doktor Dąbrowskiej, była nawet na turnusie w ośrodku znanej doktorki.

Nie są mi obce wschodniochińskie głodówki i ajurwedyjske oczyszczanie organizmu olejami. Z drugiej jednak strony nie wierzę w dietę cud „zmieniającą rysy twarzy”, uzdrawiającą i odchudzającą w kilka tygodni. Zdrowa dieta to jest sposób na życie i ciągła uważność na to, co jesz, ile śpisz, czy jesteś aktywny fizycznie i jakimi ludźmi się otaczasz — mówi Malwina Wędzikowska

Malwina Wędzikowska — skąd pochodzi?

Malwina Wędzikowska urodziła się w Łodzi i tam też spędziła całe swoje dzieciństwo oraz młodość. Jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Dorosłe życie postanowiła ułożyć sobie w stolicy, gdzie bardzo szybko doceniono jej kreatywność i pomysłowość, a z jej pomocy projektów zaczęto korzystać w takich programach jak Taniec z Gwiazdami, Top Model czy The Voice of Poland.

Malwina Wędzikowska — partner

Rozgłos Malwinie przyniósł związek ze szwedzkim producentem telewizyjnym- Rinke Rooyensem. Para jednak rozstała się w 2015 roku. W 2018 gwiazda roku widywana była w towarzystwie Kuby Wojewódzkiego, jednak oboje ani razu nie skomentowali tej sytuacji.

Malwina Wędzikowska i Rinke Rooijens już po ślubie! - Jastrząb Post
Malwina Wędzikowska i Rinke Rooyens

Malwina Wędzikowska i Kuba Wojewódzki są parą? | Party.pl
MalwinaWędzikowska i Kuba Wojewódzki

Malwina Wędzikowska — siostra

Czy Malwina Wędzikowska i Anna Wendzikowska są siostrami? Jak się okazuje, kobiety są spokrewnione, ale nie są siostrami, lecz kuzynkami. Dziadkowie obu gwiazd byli braćmi — inna pisownia nazwisk wynika z faktu, iż dziadek Anny Wendzikowskiej miał błędnie wpisane nazwisko w akcie urodzenia. I tak już zostało. Prywatnie kobiety są ze sobą bardzo zżyte. Malwina chętnie doradza Annie w stylizacjach. W końcu trudno o lepszą specjalistkę w tej dziedzinie.

Malwina Wędzikowska, Anna Wendzikowska - WP Gwiazdy

Malwina Wędzikowska — Instagram

Malwina Wędzikowska w wolnych chwilach prowadzi również konto na Instagramie, które obserwuje ponad 90 tys. osób. To właśnie tam jakiś czas temu gwiazda zamieściła zdjęcie ze szpitalnego łóżka, które zaniepokoiło jej fanów.

A u mnie od tygodnia taka impreza! Opiaty, jacksonówka, morfina, dexak, pyralgina, lignokaina. Przy okazji odbieram lekcję pokory i zatrzymania. Ta lekcja powinna starczyć mi na dekadę. Dziękuję Wam za słowa wsparcia (Malwina Wędzikowska Instagram).

Stylistka nie skomentowała więcej swojego pobytu w szpitalu. Okazało się, że sytuacja była bardzo poważna — gwiada otarła się wtedy o śmierć.

Miałam podejrzenie sepsy i leżałam w szpitalu. Zrobili mi badania i dwie godziny później byłam na stole operacyjnym […] Po raz pierwszy w życiu się poddałam. Powiedziałam, że nie chcę być już silna – komentuje Malwina Wędzikowska.

Gwiazda dodała również, że jej stan był bardzo ciężki, a cała sytuacja nauczyła ją pokory.

Dodaj komentarz