Lifestyle

Malwina Wędzikowska – ważna postać w świecie mody

W dzisiejszych czasach wiele osób interesuje się modą. Moda jest czymś co śmiało możemy nazwać sztuką. Jednak wiele osób do tego podchodzi w ten sposób, że chce się pięknie wyglądać i w związku z tym zerkamy co jest obecnie modne, a co jest kiczem na miarę wszechczasów. Największe guru mody pochodzą z Włoch, Francji czy też z innych europejskich państw. Dla nas wyznacznikiem mody powinni być rodzimi projektanci. Okazuje się, że takowych na naszym rynku nie brakuje w żadnym wypadku. Mówimy oczywiście o dobrych projektantach. Taką projektantką mody jest Malwina Wędzikowska.

Metamorfozy z Malwiną Wędzikowską

Malwina Wędzikowska nie jest już tylko postacią znaną w kręgu mody. Jest to osoba, którą zna wielu z nas po prostu z telewizji. Malwina Wędzikowska jest prezenterką stacji TTV. Największą sławę zdobyła dzięki programowi „Druga Twarz”, który jest aktualnie emitowany na programie TTV. Co to za program? Do programu może się zgłosić w zasadzie każdy z nas. Jest to program dla zwykłych osób, które mają problem ze swoim stylem. W programie mamy osoby, które są skryte w sobie i szare jak przysłowiowa myszka oraz zupełne odwrotności jak chociażby osoby wymalowane od stóp do głów, z tatuażami, kolczykami, dziwnymi fryzurami oraz ubraniami. Malwina Wędzikowska w programie tym jest odpowiedzialna za zmiany stylu ubierania się. Rozwiązania, które proponuje uczestnikom programu nigdy nie są banalne oraz nudne. Czasami są to naprawdę klasyczne ubrania, ale genialnie się sprawdzają i nie ma tutaj mowy o nudzie. Co jak co, ale na kostiumy z wyższej półki w programie uczestnicy mogą zawsze liczyć.

Podglądajmy Malwinę w sieci i inspirujmy się

Na pewno powinniśmy podglądać Malwinę w sieci w mediach społecznościowych. Nie tylko ze względu na to, że jest to naprawdę barwna postać, ale także z uwagi na inspiracje, którymi się dzieli. Możemy coś podejrzeć i przenieść do swojej garderoby. Mimo wszystko powinniśmy być bardzo ostrożni. Dlaczego? Pamiętajmy, że każdy z nas ma przede wszystkim inną sylwetkę. Nie każda kobieta może pochwalić się długimi oraz zgrabnymi nogami. Co więcej nie każdy mężczyzna ma płaski brzuch. W związku z tym poza tym, że coś nam się podoba zwróćmy także uwagę czy będziemy w tym dobrze wyglądać. Jeśli stwierdzimy, że dana stylizacja pasuje do nas to nie ma problemu możemy kupować, ale gdy tylko pojawią się jakieś wątpliwości, to powinniśmy jeszcze tę kreację przemyśleć. Każdy z nas chce przecież wyglądać dobrze, a nie jak własna karykatura. Jest to dla nas niezmiernie ważne.

Dodaj komentarz