Lifestyle

Malwina Wędzikowska – za co ją kochają fani?

Co jak co, ale fanów Malwinie Wędzikowskiej nie brakuje. Śmiało możemy powiedzieć, że Malwina Wędzikowska to obecnie jedna z najbardziej znanych stylistek i projektantek mody w Polsce. Dużo udziela się nie tylko na swoich profilach w mediach społecznościowych, ale jest także znana z telewizji.

Kim jest Malwina Wędzikowska?

Powiedzieliśmy już sobie, że Malwina Wędzikowska jest znaną stylistką oraz projektantką mody. Jej stylizacje są naprawdę genialne. Nie mamy co do tego nawet najmniejszych wątpliwości. Wystarczy na nią spojrzeć i od razu widzimy kobietę z klasą, modnie ubraną, której niczego nie brakuje. Nic tylko pozazdrościć. Zacznijmy jednak od początku. Malwina Wędzikowska pochodzi z Łodzi. Swoją karierę zaczynała jako stylistka oraz projektantka ubrań. Zdobyła pracę przy takich programach jak „Taniec z Gwiazdami” czy też „Voice of Poland”, gdzie była odpowiedzialna za stylizacje uczestników. Niejednokrotnie (szczególnie w tym pierwszym programie) były to stylizacje bardzo trudne i wymagające. Poradziła sobie na piątkę z plusem. Musimy także dodać, że Malwina Wędzikowska jest współprowadzącą program „Druga Twarz”. Jest tam w zasadzie największą gwiazdą. Najczęściej to przed nią jest najwięcej pracy. Ludzie przychodzący do tego programu mają totalnie pogubiony styl. Jednak Malwina Wędzikowska nigdy się nie poddaje. Zawsze idzie do przodu i namawia nawet najtrudniejszych uczestników na zmianę swoich codziennych przyzwyczajeń. Najczęściej jej się to udaje. Przemiana dziewczyny drapieżnej w poważną kobietę już jest sporym wyzwaniem.

Czy można się inspirować stylizacjami Malwiny?

Wiele osób chciałoby wyglądać jak Malwina. Naprawdę prezentuje się przepięknie. Nie tylko jej stylizacje, ale sama uroda jest nieskazitelna. Jak najbardziej można się nią inspirować. Jednak należy zachować zdrowy rozsądek. Wychodźmy z założenia, że to, że Malwina Wędzikowska wygląda w czymś przepięknie wcale nie oznacza, że my będziemy wyglądać równie dobrze. Może być z tym bardzo różnie. Musimy mieć świadomość swoich mocnych stron, ale także nie wolno nam zapominać o wadach, które z całą pewnością także się pojawiają. W związku z tym gdy wiemy, że w danej stylizacji będziemy wyglądać dobrze to super, ale gdy nie jesteśmy przekonani, to lepiej będzie nieco przemyśleć swoją decyzję i wprowadzić w danej stylizacji małe zmiany, aby nie osiągnąć słabego efektu, a wręcz oszałamiający. Na pewno nam się to uda. Media społecznościowe pomogą nam się zainspirować. Z zachowaniem zdrowego rozsądku na pewno nam się uda.

Dodaj komentarz