Lifestyle

Mateusz Gąsiewski – kim jest? [rodzice, Na Wspólnej, Instagram]

Urodzony w 1996 roku Mateusz Gąsiewski jest znanym polskim aktorem, rozpoznawanym przez szerszą publiczność m.in. z ról w serialach i filmach „1920 Bitwa Warszawska”, „Magda M.”, czy „Na wspólnej”. Jest również aktorem reklamowym, dubbingowym oraz ma na swoim koncie występy w MMA. Polska publiczność lubi go przede wszystkim za naturalność, otwartość i doskonałe wcielanie się w role, jakie przyszło mu odgrywać.

Mateusz Gąsiewski – kariera aktorska i fame mma

Ekranowym debiutem Gąsiewskiego była rola w filmie Patryka Vegi, „Ciacho”. Poza nią i „Bitwą Warszawską”, większość ról aktorskich na jego koncie stanowią jednak seriale telewizyjne i produkcje dubbingowe, w których ze względu na swój charakterystyczny, ciepły głos, czuje się świetnie.

W przeglądzie aktorskiej filmografii wymienić można m.in. „Pensjonat pod Różą”, „Rodzinę zastępczą”, „Doręczyciela”, „Plebanię”, „Przystań”, „Ojca Mateusza”, „Komisarza Alexa”, „Wszystko przed nami”, czy „Prawo miasta”.

Dubbing: kultowa postać Rufusa w produkcji „Mikołajek” z 2009 czy partie wokalne do „Alicji w Krainie Czarów” w 2010.

Mateusz Gąsiewski rodzice

Wielu jego fanów zastanawia, kim są rodzice aktora, ale niewiele o nich wiadomo, ponieważ nie pokazują się publicznie. Mama na imię Aneta, a aktor ma trójkę rodzeństwa” dwie siostry (Wiktorię – również popularną, polską aktorkę i Nicole) oraz brata Oskara.

Gąsiewski realizuje się także, jako występujący w programach telewizyjnych i radiowych. W telewizji był m.in. jurorem programu „Mini szansa” w odcinku bożonarodzeniowym 2007, oraz uczestnikiem (wraz z siostrą) „Szansy na sukces” w 2020. W Radiu: „Nawigacją nocą” w audycji reżyserowanej przez Małgorzatę Bogajewską.

W 2021 roku Gąsiewski postanowił spróbować swoich sił w walkach MMA i podpisał kontrakt z Fame MMA (polska federacja freak fight). Pseudonim w walkach: Haribo. W maju tego roku stoczył pierwszą walkę z doświadczonym już zawodnikiem Amadeuszem „Ferrari” Roślikiem, która przegrał w drugiej rundzie. Jego występ w okrągłej klatce, mimo porażki cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

Fani aktora mogą śledzić go na oficjalnym profilu na Instagramie, na którym dzieli się z followersami zarówno zdjęciami związanymi z pracą, jak i tymi zupełnie prywatnymi. Dzięki naturalności tworzonych wpisów, lekkości zdjęć i brakowi gwiazdorskiego nadęcia, zyskuje sobie grono wiernych obserwatorów, którzy chętnie udzielają się na jego profilu i czekają na kolejne fotki. Na instagramowym social medium obserwuje go dzisiaj ponad osiemdziesiąt dwa tysiące osób.

Dodaj komentarz