Uroda

Maxineczka — paletka do makijażu Beauty Legacy

Maxineczka jest jedną z najpopularniejszych polskich youtuberek. Na swoim vlogu udostępnia recenzje kosmetyków, prowadzi tutoriale makijażowe, a także udziela porad dotyczących urody. Joanna, jako pierwsza polska influencerka, wraz z marką Revolution Makeup stworzyła paletkę do makijażu oczu i twarzy. Poznaj najciekawsze fakty z życia znanej i lubianej youtuberki.

Maxineczka — sukces na Youtubie

Maxineczka, czyli Joanna Ferdynus-Gołuszko, urodziła się 14 maja 1986 roku w Łodzi. Swój kanał na Youtubie założyła w 2006 roku, ale popularność zaczęła zyskiwać dopiero od roku 2011. Jej najwierniejsi widzowie mogli obserwować przez ten czas metamorfozy, jakie przechodziła sama vlogerka oraz jej kanał. Joanna z wykształcenia jest filologiem angielskim, jej pasją jest fonetyka. Youtuberka uwielbia koty oraz literaturę z nimi związaną.

Maxineczka, wśród vlogerek modowych i makijażowych, może poszczycić się jednym z najdłuższych staży na polskim Youtubie. Jej kanał skierowany jest do kobiet, które lubią o siebie dbać. Z czasem Joanna zaczęła również publikować filmy ze swoich podróży, m.in. z takich miejsc jak Moskwa czy Los Angeles. Szczególną popularnością na jej kanale cieszą się filmy z Q&A, ponieważ wiele kobiet ma pytania do YouTube’owej ekspertki od makijażu.

Maxineczka — paletka do makijażu Beauty Legacy

Maxineczka wraz z marką Revolution Makeup stworzyła paletkę do makijażu oczu i twarzy. To pierwszy taki polski projekt, w który zaangażowała się polska influencerka. Paletka powstawała 2 lata, ponieważ Joanna chciała, aby była idealna. Miała być papierowa, lekka i przyjazna w podróży. Vlogerka była również odpowiedzialna za dobór każdego koloru w palecie, a nawet jego nazwy.

W kartnikowym lekkim i poręcznym opakowaniu znajdują się lusterko, 3 produkty do twarzy po 3 g każdy oraz 9 cieni do powiek po 1,2 g każdy. Zestaw kolorów został dobrany tak, aby pasował do każdej karnacji. To paletka dla osób poszukujących bazy makijażowej, która pozwala stworzyć makijaż dzienny oraz wieczorowy. Dodanie kolorów: bordowego, złocistej miedzi oraz modnego fioletu, sprawiają, że paletka nabiera trendowego twista. Praca z cieniami jest bardzo prosta, łatwo się je rozciera i buduje kolor. Cienie nakładane jeden na drugi, nie robią prześwitów i nie osypują się. Najlepiej nakładać je na mokro, wtedy efekt wow murowany. Maxineczka nazwała paletkę Beauty Legacy, sugerując, że jest to jej dzieło, a właściwie dziedzictwo.

Paletkę Beauty Legacy można kupić drogeriach internetowych: cocolita.pl, ekobieca.pl, ladymakeup.pl oraz kosmetykizameryki.pl. Stacjonarnie dostępna jest w drogeriach HEBE. Cena wynosi 49,90 zł. Trzeba przyznać, że w tej cenie nie ma na polskim rynku bardziej funkcjonalnej i uniwersalnej paletki, w której naprawdę mieści się wszystko.

Dodaj komentarz