Uncategorized

Melissa – buty dla wszystkich!

Chcemy śpiewać, tańczyć, płakać i całować! – taki przekaz niesie ze sobą wizjonerska marka Melissa znana z niezliczonej ilości kolorowych butów. Melissa stworzyła świat, w którym wspiera się prawdziwych ludzi i prawdziwe emocje. – Nie utożsamiamy się z konkretnym miejscem, nie mamy określonego wieku ani żadnych uprzedzeń – buty Melissa są dla wszystkich i każdy ma prawo czuć modę tak jak chce.

Melissa to marka, która z odwagą łączy modę z emocjami, tworząc kolorowe, różnorodne kolekcje butów dla każdego, niezależnie od wieku czy pochodzenia. Podkreśla, że moda jest dla wszystkich i każdy ma prawo do wyrażania siebie na swój sposób. Zapraszając do współpracy znane osobistości ze świata mody, jak Jean Paul Gaultier czy Marc Jacobs, oraz wizjonerów takich jak Zaha Hadid czy Karim Rashid, Melissa pokazuje swoje zamiłowanie do designu. Już od 1983 roku marka wprowadza innowacyjne rozwiązania, będąc jedną z pionierów w branży.

Melissa to nie tylko styl, ale także odpowiedzialność środowiskowa. Wykorzystywany do produkcji butów materiał Melflex® jest w pełni nadający się do recyklingu, a proces produkcyjny w fabrykach Melissa jest zero-waste, minimalizując zużycie prądu i wody. Dodatkowo, jako marka cruelty-free i w pełni wegańska, Melissa staje się wyborem zgodnym z ideami zrównoważonego rozwoju.

Odkryj świat Melissy, w którym moda łączy się z troską o planetę. Sprawdź najnowsze kolekcje w oficjalnym sklepie Melissa Polska na stronie www.shopmelissa.pl.

Dodaj komentarz