Moda

Moda na lampasy. Dresy damskie Adidas w roli głównej

Modnie i wygodnie? Teraz to możliwe, dzięki słynnym trzem pasom, znajdującym się na markowych dresach damskich i męskich marki Adidas. Jaka jest historia słynnego kompletu? Dlaczego jego noszenie jest tak powszechne? O tym przeczytasz poniżej. Zapraszamy serdecznie do lektury!

Kultowe pasy „na salonach” 

Cieszące się niebywałą popularnością na całym świecie dresy damskie Adidas  zaistniały tak naprawdę głównie dzięki celebrytom, ale nie tylko. Przyczyniły się do tego również dobrej jakości materiały użyte do ich produkcji. Gwiazdy, zakładając komplet złożony ze spodni sportowych i bluzy na koncerty i inne ważne wydarzenia zapoczątkowały nowy nurt. Wkrótce przejął on ulice na całym świecie i trwa do dziś. Obecnie wyjście w markowych dresach z Adidasa, to nie wstyd, a powód do dumy, gdyż zestaw ten w subtelny sposób pozwala podkreślić swój styl i nadać całej stylizacji odrobinę nonszalanckiego look’u. Dzięki temu jest uwielbiany przez ludzi mieszkających w różnych zakątkach kuli ziemskiej. 

Co wyróżnia kultowy dres damski Adidas? 

O tym, że moda odgrywa aktualnie istotną rolę w życiu każdego człowieka, nie trzeba już nikogo przekonywać. Odpowiedni wizerunek jest w stanie nie tylko zmienić postrzeganie przez innych, ale również daje poczucie pewności siebie i pozwala wykreować się na wiele sposobów. Przykład? Sportowy, odrobinę buntowniczy styl, charakteryzujący ludzi noszących dresy damskie Adidas

Zakładając ten zestaw z klasycznymi trzema paskami po bokach, żadna kobieta nie przejdzie niezauważona. W czym tkwi sekret? Chociażby w bardzo dużej rozpoznawalności marki, budowanej przez lata. Najpierw przez osoby ze środowiska hip-hopu, następnie przez ludzi wielkiego ekranu, aż w końcu przez każdego, kto ceni sobie nienaganny wygląd w każdej sytuacji i swobodę ruchów. Kiedyś słynny komplet świadczył przede wszystkim o odwadze i chęci pokazania się światu z innej, nieznanej dotąd perspektywy. Obecnie to już coś znacznie więcej. To głównie wygoda w połączeniu z klasyką i prostota wynikająca z różnych kombinacji opartych na jednej, solidnej bazie. 

Zalety dresów damskich marki Adidas

Bluza i spodnie z trzema paskami noszone zarówno w komplecie, jak i samodzielnie są powodem do dumy. Powodów jest kilka.

Najważniejszy z nich to styl vintage i retro, przywołujący na myśl dawne, stare czasy. W końcu jak tu nie kochać ubrań, skoro pozwalają cofnąć się do pięknych, dziecięcych lat 90′, gdzie wszystko było proste i po prostu dobre. 

Kolejną zaletą jest klasyczny krój, wydłużający i jednocześnie wyszczuplający sylwetkę. Dzięki charakterystycznym trzem paskom, umieszczonym w strategicznych miejscach, skutecznie odciągają uwagę od wszelkich mankamentów ciała. Dzięki temu są również chętnie wybierane przez bardziej puszyste osoby. Krój oraz odpowiednie naszywki w postaci pasków sprawiają, że wizualnie zarówno kobiety, jak i mężczyźni są wyżsi i bardziej wysportowani niż w rzeczywistości. 

Punkt trzeci stanowi wygoda i komfort noszenia. Niezależnie od kroju, który jest modny w danym sezonie, zestaw dresowy marki Adidas to synonim radości z użytkowania odzieży. Wszystko to za sprawą oddychającego, niezwykle miękkiego i nieulegającego uszkodzeniom materiału, który określany bywa również mianem drugiej skóry. 

Ostatnią z istotnych kwestii jest uniwersalność dresów tej marki. Zestawiając je zarówno ze sportowymi butami typu sneakersy, jak i z eleganckimi szpilkami będziemy wyglądać dobrze. I co najważniejsze czuć się swobodnie. 

Aby jednak przekonać się o tych i innych zaletach tego kultowego zestawu, nie pozostaje nic innego niż stać się jego nabywcą. Dzięki temu nie tylko nabędziemy dobrej jakości dres na lata, ale także staniemy się zauważalni w tłumie i zyskamy pewność siebie. Czyż to nie jest tego warte? 

Dodaj komentarz