Uncategorized

Mozaika ceramiczna od Raw Decor – zobacz, jak duży masz wybór

Mozaika jest niezwykle efektowna, a przy tym trwała i modna. Mamy do wyboru mnóstwo wzorów, a tym samym zyskujemy ogromne możliwości aranżacyjne.

Teoretycznie mozaika nie jest niczym nowym, korzystano z niej już w starożytności. Jednak, kiedy ułoży się ją na ścianie lub podłodze, wygląda tak fantastycznie, że wciąż ją uwielbiamy i nieustannie jest na topie. Po mozaikę sięga wielu projektantów wnętrz. Potrafi ona skutecznie urozmaicić aranżację, podkreślić jej oryginalność i elegancję. Jednak nie zawsze sprawdzi się dokładnie taki sam wzór i kolor. Producenci doskonale zdają sobie z tego sprawę, toteż mamy ogromny wybór. Jednym z czołowych producentów mozaiki jest Raw Decor, co warto wiedzieć o tej firmie i co może nam zaproponować?

Producent, którego wyroby zachwycają

Raw Decor jest firmą, która powstała z zamiłowania do architektury i sztuki. Tworzą ją osoby z pasją, co widać, kiedy spojrzymy na wysokiej klasy płytki. Mogą zauroczyć jakością swojego wykonania i designem. Już teraz dostępnych jest przeszło 120 wzorów, a oferta wciąż się poszerza. Od lat produkty tej marki polecają projektanci wnętrz, architekci, a także osoby prywatne, które zdecydowały się na udekorowanie swojego domu płytkami.

Szeroki wybór płytek

Mozaika ceramiczna jest dostępna w wielu wariantach. Może się ona różnić pod względem kształtu, wielkości i koloru. Do wyboru są tak tradycyjne płytki jak cegiełka i jodełka. Jednocześnie jest sporo propozycji o nietuzinkowych kształtach jak arabeski albo heksagony. Jest dużo takich, które po ułożeniu tworzą oryginalny wzór. I tak możemy na przykład mieć wrażenie, że na ścianie jest rybia łuska, liście albo diamenty.

Na ścianę i podłogę

Płytki ceramiczne możemy układać na różnych powierzchniach. Sprawdzą się na podłodze, ścianie, we wnęce i jako obudowa wanny. Bez względu na to, gdzie je ułożymy, wszędzie będą prezentować się dobrze. W przypadku ścian możemy postawić na modele szkliwione albo matowe, w zależności od tego, jaki chcemy uzyskać rezultat. Jednak nie zawsze te same płytki możemy ułożyć na podłodze – wiele płytek po kontakcie z wodą jest śliskich, a to grozi upadkowi. Raw Decor wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i proponuje mozaikę antypoślizgową, która będzie w sam raz do łazienki albo kuchni.

Przy jakim stylu aranżacyjnym sprawdzi się mozaika Raw Decor?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta – przy każdym! Bez trudu znajdziemy produkty, które urozmaicą aranżację w stylu tradycyjnym i retro. Z powodzeniem włączymy ją też w wystrój industrialny, nowoczesny, loftowy, skandynawski, czy marokański. Ponadto wybór jest tak duży, że możemy dopasować coś nie tylko do łazienki i kuchni, gdzie najczęściej układa się płytki, ale również do przedpokoju, salonu, a nawet sypialni. Mozaika ma to do siebie, że będzie pięknie wyglądać zarówno wtedy, kiedy ułożymy ją na całej powierzchni, jak i wtedy, kiedy jest tylko na jej fragmencie. Dzięki mozaice ceramicznej możemy bardzo łatwo odświeżyć wnętrze i dodać mu charakteru. Stanie się ona jedną z najważniejszych ozdób pomieszczenia.

Dodaj komentarz