Moda

Najczęściej wybierane pierścionki zaręczynowe!

Zaręczyny to chyba jeden z najważniejszych momentów w życiu pary. Nie da się ukryć, że panowie w tym momencie przeżywają niezapomniany stres, zaś panie zwykle są mocno zniecierpliwione oczekiwaniem na wymarzony pierścionek. Jednak to właśnie panowie w tym momencie mają o wiele twardszy orzech do zgryzienia. Stoją oni bowiem przed koniecznością wyboru idealnego pierścionka zaręczynowego. Jest to zadanie, które często wydaje się im niezwykle karkołomne. 

Choć panom wydaje się, że idealnie znają oni swoje partnerki, to jednak podczas wyboru pierścionka zaręczynowego okazuje się, że jest zupełnie inaczej. Dlaczego? Otóż pierścionek zaręczynowy to szczególny rodzaj biżuterii. Panie będą go dumnie nosić i prezentować koleżankom. Oczywistym jest więc fakt, że musi być on idealny i w pełni wyjątkowy. Jednak panie mają różne gusta, a panowie mają wiele problemów, by się w nie idealnie wpasować. Wobec tego jakie są najczęściej wybierane pierścionki zaręczynowe?

Idealny pierścionek zaręczynowy tzn. jaki?

Czy ktoś z panów zna definicję idealnego pierścionka zaręczynowego? Czy taki istnieje? Otóż jest to pytanie, na które nie da się udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Wynika to z prostego powodu. Każda kobieta jest inna i wyjątkowa. Ma ona swoje własne gusta i upodobania. Można więc najprościej powiedzieć, że idealny pierścionek zaręczynowy to taki, który wpisze się w oczekiwania partnerki. Jednak taka definicja z pewnością nie rozwieje męskich wątpliwości, które pojawiają się podczas wyboru tej biżuterii. Wobec tego warto zastanowić się, dlaczego pierścionek zaręczynowy jest tak ważny i wyjątkowy. Otóż ta biżuteria symbolizuje początek nowego związku – męża i żony. Jest to symbol połączenia oraz przywiązania. Oczywistym jest fakt, że panowie nie mogą i absolutnie nie muszą znać na wylot preferencji biżuteryjnych swojej partnerki. Niemniej jednak konieczne staje się to, by wybrali pierścionek zaręczynowy, który wpisze się w wyjątkowość okazji i podkreśli to, że partnerka jest dla nich absolutnie najważniejsza. Pierścionek zaręczynowy będzie idealny nie tylko wtedy, kiedy trafi on w gusta partnerki, ale także wtedy, kiedy będzie niepowtarzalny i wyjątkowy. Panowie więc muszą o tym pamiętać, kiedy zdecydują się wybrać na zakupy do jubilera.

Pierścionek zaręczynowy z brylantem

Warto wiedzieć, że jednym z najczęściej wybieranych pierścionków zaręczynowych są te z brylantem. Nie da się ukryć, że jest to dość dobry i co najważniejsze również bezpieczny wybór. Brylanty często są określane mianem najlepszych przyjaciół kobiet. Te połyskujące kamienie szlachetne są również mocno symboliczne. Okazuje się, że brylanty wręczane są jedynie w przypadku maksymalnie wyjątkowych okazji. Są to kamienie niezwykle drogocenne i co więcej, są one dość drogie. Panowie decydują się więc na pierścionek zaręczynowy z brylantem, muszą również przygotować się na to, że zakup nie pozostanie obojętny dla ich portfela. Niemniej jednak tego typu pierścionki z pewnością trafią w gusta partnerki i udowodnią jej, że jest ona absolutnie najważniejsze i wyjątkowa dla swojego mężczyzny.

Pierścionek zaręczynowy z szafirem

Pierścionki zaręczynowe z szafirem również są bardzo chętnie wybierane. Okazuje się, że panie uwielbiają szafiry. Kamień ten jest niezwykle szlachetny i pięknie podkreśla kobiecą urodę. W przypadku pierścionków zaręczynowych z szafirem, kluczowe okazuje się dobranie rozmiaru kamienia. Może on znajdować się w pierścionku w formie symbolicznego oczka, ale również może być elementem dominującym. W tym wypadku wszystko zleży od tego, jaki rodzaj biżuterii nosi partnerka. Jeśli preferuje ona skromniejsze ozdoby, wówczas pierścionek z małym, szafirowym oczkiem sprawdzi się o wiele lepiej.

Pierścionki z rubinem

Choć pierścionki zaręczynowe z rubinem są często wybierane, to jednak nie przypadka one do gustu każdej kobiecie. Warto więc na samym początku dokładnie prześledzić, czy partnerka być może ma już nieco podobną biżuterię. Jeśli tak, to pierścionek z rubinem będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Panowie jednak muszą pamiętać o tym, by dobrać kamień w odpowiednim rozmiarze, tak by nie przyćmił on pierścionka zaręczynowego.

Pierścionek zaręczynowy z białego złota

Pierścionki zaręczynowe z białego złota to zawsze trafiony wybór. Tego typu biżuteria jest niezwykle stylowa oraz delikatna. Wybierając pierścionek zaręczynowy z białego złota, panowie mogą być praktycznie pewni tego, że trafią oni w gusta swoich partnerek. Taka biżuteria zaręczynowa cieszy się obecnie największą popularnością.

Dodaj komentarz