Lifestyle

Najlepsze aplikacje do Instagrama,które podniosą jakość Twojego konta

Z Instagrama korzystają miliony osób na całym świecie. W jaki sposób wyróżnić się wśród innych kont? Poniżej znajdziesz najlepsze aplikacje do Instagrama, które Ci w tym pomogą. I nie obawiaj się! Większość z nich jest darmowa.

Aplikacje do Instagrama, które podniosą jakość Twojego konta

Poniżej znajdziesz najlepsze aplikacje, które ułatwią Ci działania na Instagramie. Nie spodziewaj się jednak, że zagwarantują Ci większą ilości serduszek, napiszą za Ciebie komentarze i zwiększą liczbę obserwatorów. Takie obiecanki to zwykłe oszustwo. Jeśli jakaś aplikacja to oferuje, to omijaj ją szerokim łukiem.

Hyperlapse

Hyperlapse służy do nagrywania wideo, które ukazują upływ czasu. Filmy następnie udostępnia się na Instagramie. Największą zaletą Hyperlase jest stabilizacja obrazu, dzięki czemu możliwe jest uchwycenie ostrego kadru bez konieczności posiadania przy sobie statywu. Aplikacja pozwala kręcić filmy przyspieszone o 40 razy w porównaniu do oryginalnej prędkości.

Znalezione obrazy dla zapytania aplikacje do instagrama hyperlapse

Afterlight

Podobają Ci się „retro zdjęcia z paprochem”? Wypróbuj aplikację Afterlight, w której oprócz standardowej edycji, możesz na zdjęcie nałożyć kurz lub pomalować je światłem. Przy pomocy Afterlight możesz również skadrować zdjęcia, dodać do nich filtry, ramki oraz zmienić ich kontrast czy nasycenie.

Znalezione obrazy dla zapytania aplikacje do instagrama afterlight

VSCO

Jedna z najpopularniejszych aplikacji wśród użytkowników Instagrama. Aplikacja ma przystępne i bardzo proste menu, w którym mamy dostęp do gotowych filtrów (najciekawsze są niestety dostępne po wykupieniu opcji Premium), możemy zmienić na zdjęciu kontrast, czy dodać bardzo popularny ostatnio na zdjęciach efekt ziarna („grain”).

Znalezione obrazy dla zapytania aplikacje do instagrama vsco

Unfold

Coraz większą rolę na Instagramie ogrywają InstaStories, które są idealnym narzędziem do codziennego komunikowania się z followersami. Jeśli chcesz wyróżnić swoją relację spośród tysiąca innych, upięknić ją – zainstaluj Unfold. Z pomocą tej aplikacji stworzysz ciekawe historie, dzięki różnym formatom prezentowania zdjęć, możliwości dodania napisów i ramek oraz wyboru spośród różnych fontów. Zobacz, jak robi to JestemKasia.

Znalezione obrazy dla zapytania aplikacje do instagrama unfold

HypeType

Za pomocą tej aplikacji, dodasz do swojej relacji muzykę i napisy. Podstawowa wersja jest darmowa. Wersja premium jest płatna.

Znalezione obrazy dla zapytania aplikacje do instagrama hypetype

Hashtagger

Hashtagger to aplikacja, która pomoże Ci odnaleźć najpopularniejsze hashtagi dopasowane do Twojego zdjęcia. Wystarczy wprowadzić jedno słowo-klucz, aby aplikacja wygenerowała hashtagi, które od razu możesz skopiować na swój Instagram. Pamiętaj przy tym, że ich maksymalna ilość w poście wynosi 30.

Znalezione obrazy dla zapytania aplikacje do instagrama hashtagger

PicFrame

To aplikacja do robienia kolaży, czyli budowania tzw. instagramowego feedu. Dzięki PicFrame sprawdzisz, jak na Instagramie będzie razem wyglądać dziewięć Twoich ostatnich zdjęć. Pozwoli Ci to na dopasowanie do siebie różnorodnych kolorystycznie zdjęć, dzięki czemu twoje konto będzie spójne.

Znalezione obrazy dla zapytania aplikacje do instagrama picframe

Dodaj komentarz