Moda

Najlepsze piżamy dla par – pomysły i inspiracje

Wspólna piżama dla dwojga? Czemu nie! Coraz częściej, zarówno młode jak i doświadczone dłuższym stażem pary, decydują się na kupienie sobie do snu piżam w tym samym stylu. Z jednej strony sprawia to, że miło im się wzajemnie na siebie patrzy, a z drugiej w jakiś magiczny sposób cementuje fakt, że są razem i dodaje mu przyjemnego smaczku. Może się to wydawać śmieszne, ale ten trend jest coraz bardziej popularny!

Najlepsze piżamy dla par – co wybrać?

Największą sztuką przy wyborze podobnych piżam jest takie ich dopasowanie, by damska była damską, a męska męską. Nie chodzi tu wcale o kupowanie odzieży, która będzie dla obu stron w serduszka czy wzory rodem z placu budowy, ale by piżamy te pasowały do siebie np. jakimś drobnym detalem, zachowując męsko-damską stylistykę, odpowiednio dla każdej osoby. Pomysły na najlepsze piżamy dla par to najczęściej:

  • Podobna kolorystyka jednego z elementów stroju np. kraciaste spodnie w czerwono-czarnym czy biało-niebieskim wydaniu i inne koszulki. Opcja na odwrót: on czarna koszulka z białym napisem, ona biała koszulka z czarnym napisem. Niby niewiele, a podobieństwo stylistyki jest!
  • Podobne motywy dekoracyjne, ale uwaga, tylko takie, które są lubiane przez obie strony. Może to być logo ulubionej marki, nadruk bohatera z tego samego filmu, który wspólnie się lubi (np. super bohaterka z Avengersów dla niej, i super bohater dla niego).
  • Inne piżamy, ale wykonane ze specjalnie projektowanym nadrukiem, który wybiera się wspólnie. Dobrym przykładem są tu np. piżamy z naszytym logo wspólnego dziecka, pupila w postaci psa czy kota, ale i jakimś tekstem, który w tylko nam wiadomy sposób, wiąże się ze związkiem.

Z tych dwóch opcji najczęściej pary decydują się na wspólną kolorystykę, rzecz jasna przy zachowaniu kroju, stylu rękawków, szycia spodni itd. – odpowiedniego dla płci.

Najciekawsze piżamy dla dwojga można dziś bez problemu kupić w większości sklepów stacjonarnych z nocnych bielizną, ale dużo większy wybór znajdzie się naturalnie w internecie. Projektanci takich piżam prześcigają się dziś w pomysłach na atrakcyjne wizualnie stroje, które będą pasowały do kobiety i do mężczyzny, łącząc całość jakimś ciekawym, wspólnym motywem czy kolorem.

Tego rodzaju odzież nocna może być także dobrym pomysłem na prezent: np. z okazji rocznicy związku, jakiegoś ważnego dla nas jubileuszu, walentynek czy po prostu urodzin. Wieczorne przechadzanie się po domu w romantycznie zaprojektowanej i zarazem pasującej do partnera piżamie też jest nie bez znaczenia!

Dodaj komentarz