Kids

Nosidło dla śpiącego dziecka

Nowocześni rodzice stawiają na budowanie głębokich więzi ze swoimi dziećmi. Nie ulega wątpliwości, że mają o wiele większą świadomość na temat potrzeb – zarówno swoich, jak i dzieci. Aby zyskać czas, który można poświęcić na przebywanie ze sobą, muszą wybierać rozwiązania łączące funkcjonalność z wygodą. Z myślą o nich powstają rozwiązania, które zdecydowanie poprawiają komfort życia i w dużym stopniu ułatwiają opiekę nad niemowlęciem. Nowe nosidełko dla noworodka od sprawdzonej marki BeSafe jest wygodne i bezpieczne jednocześnie. To praktyczny gadżet, który umożliwia przenoszenie śpiącego dziecka bez konieczności wybudzania go.

Nie mamy wątpliwości co do tego, że rodzicielstwo nie jest łatwe – dochodzi do zmiany priorytetów i pojawiają się kolejne skomplikowane wyzwania logistyczne. Nowy członek rodziny wpływa na jej dotychczasowe przyzwyczajenia, niejednokrotnie zupełne je zmieniając. Właśnie dlatego, że początkowo świat sprawia wrażenie stojącego na głowie, producenci proponują rozwiązania, które mogą ułatwić pierwsze miesiące. Jednym z nich jest nosidło dla śpiącego dziecka, dzięki któremu możliwe jest naprawdę sprawne i w pełni bezpieczne przenoszenie niemowlaka pomiędzy samochodem a łóżeczkiem czy wózkiem, bez konieczności przerywania mu drzemki. Spokojne dziecko i zadowoleni rodzice to jednak nie wszystko. Jakie zalety posiada nosidło Izi Transfer?

Nosidło Izi Transfer – zalety

Nosidełko do fotelika oferowane przez markę BeSafe, która od lat dostarcza sprawdzone i bezpieczne foteliki samochodowe, to wyjątkowe wsparcie dla młodych rodziców. Umożliwia bowiem przenoszenie śpiącego niemowlęcia bez konieczności wybudzania z przyjemnej drzemki, która w pierwszych miesiącach może zdarzyć się niemal w każdej chwili. Oznacza to brak nieprzyjemnych krzyków po spacerze czy podróży samochodem. Co istotne, nosidełko dla dziecka może być stosowane już od pierwszej doby życia. Będzie towarzyszyło rodzicom przez blisko pół roku – dopuszczalna waga dziecka to 9 kg. Należy podkreślić, że nosidło Izi Transfer jest jedynym modelem na rynku, który umożliwia zachowanie naturalnej krzywizny ciała dziecka. To bardzo ważne dla jego prawidłowego rozwoju.

Zaproponowane przez markę BeSafe nosidło dla noworodka ma przede wszystkim zapewniać wygodę w czasie przemieszczania się z dzieckiem na co dzień. Dzięki niemu możliwe jest bezpieczne i sprawne przenoszenie maleństwa z fotelika do łóżeczka czy wózka. Rodzice mogą używać go wszędzie – na podwórku, w samochodzie i w domu. Niemowlę jest dzięki niemu wyspane, a to oznacza, że rodzice cieszą się spokojem i obserwują jego prawidłowy rozwój na wielu płaszczyznach.

Co istotne, nosidełko dla noworodka BeSafe zostało zaprojektowane w porozumieniu z doświadczonymi fizjoterapeutami dziecięcymi. W ten sposób osiągnięto rozwiązanie, które w pełni dopasowuje się do naturalnego kształtu ciała maluszka, by kręgosłup zachował swoją krzywiznę. W modelu postawiono również na dodatkowe wsparcie dla wrażliwej główki. Wykorzystano w nim specjalne zabezpieczenia, które podtrzymują ją podczas przenoszenia. Dzięki temu dziecko czuje się otulone i bezpieczne, więc nie wybudza się ze snu.

Warto podkreślić, że nosidło Izi Transfer jest wykonane z najwyższą starannością i zapewnia bezpieczeństwo stosowania, co potwierdza szereg dokładnych testów. Rodzice zyskują więc pewność, że otrzymują produkt z wysokiej jakości materiałów. Nosidełko dla dziecka przeszło pozytywnie tekst na upuszczenie, dzięki czemu producent może pochwalić się dobrą oceną bezpieczeństwa wydawaną przez instytut TÜV. Oferowany przez niego model jest więc wygodny, bezpieczny i praktyczny. Warto dodać, że po umieszczeniu dziecka w nosidle, możemy bez trudu zapiąć je w foteliku samochodowym – iZi Transfer nie koliduje bowiem z uprzężą wewnętrzną fotelika.

Rodzice doceniają również fakt, że nosidło Izi Transfer jest wykonane z przewiewnych i lekkich materiałów. W nowym modelu osiągnięto stopień oddychalności, którym cechują się wysokiej klasy materace. Łączy w sobie materiał TENCEL, który wyróżnia się dużą skutecznością w pochłanianiu wilgoci, oraz siatkę, len i bawełnę. Jednocześnie cały projekt jest naprawdę mocny. Komfort użytkowania podnosi natomiast miękki i elastyczny uchwyt.

Dodaj komentarz