Lifestyle

Olga Kalicka, czyli popularna Magda z serialu „Rodzinka.pl”

Olga Kalicka jest polską, bardzo popularną aktorką teatralną, filmową, a do tego prezenterką telewizyjną oraz tancerką. Głównie swoją popularność zawdzięcza roli Magdy w popularnym serialu „Rodzinka.pl”. Co ciekawe obecnie się oddaje wychowaniu swojej pociechy. Powiedzmy sobie o Oldze Kalickiej nieco więcej.

Najważniejsze informacje o Oldze Kalickiej

Olga Kalicka urodziła się w Piasecznie, 3 sierpnia 1993. Jej partnerem jest Cezary Nowak. W zeszłym roku urodziło im się dziecko – Aleksy.

Jeśli chodzi o karierę Olgi Kalickiej, to rozpoczęła się ona w roku 2011. Wówczas zadebiutowała w filmie o tytule „Księstwo”. Od 2011 do 2012 grała w serialu „Plebania” Kasię Cieplak. Epizodycznie występowała w takich serialach jak „Na dobre i na złe” czy też „Prawo Agaty”. Największą popularność oraz sympatię zyskała w serialu „Rodzinka.pl”. W serialu tym wcieliła się w postać Magdy. Od roku 2016 gra także w serialu „M jak miłość” rolę Justyny Górskiej. Od 2013 roku studiowała w Akademii Teatralnej w Warszawie umienia Aleksandra Zelwerowicza. Od roku 2018 jest także aktorką etatową w Teatrze Kwadrat.

Innego rodzaju przedsięwzięcia

Na pewno wiele osób wspomina jej występ w „Tańcu z gwiazdami”. Dokładnie brała udział w tym programie w 2016 roku. Występowała w parze z bardzo popularnym tancerzem Rafałem Maserakiem. Osiągnęli olbrzymi sukces. Bowiem zajęli drugie miejsce w wielkim finalne. Jesienią 2018 roku także poprowadziła program cieszący się sporą popularnością. Chodzi o program „World of Dance Polska”. Od 2020 roku jest także właścicielką odzieżowej marki o nazwie „Reves”.

Olga Kalicka jest córką Danuty oraz Andrzeja Kalickich. Wychowywała się pod Warszawą w Piasecznie. Zaręczona jest z Cezarym Nowakiem. Doczekała się z nim także synka – Aleksego w ubiegłym roku.

Olga Kalicka jest niezwykle lubiana. Chętnie będziemy w dalszym ciągu podziwiać Olgę zarówno w telewizji, jak i także na deskach teatralnych. Uważamy, że największa aktorka jeszcze przed nią. Musimy przyznać, że jest to bardzo dobrze zapowiadająca się aktorka. Nie tylko ukończyła studia aktorskie, ale także ma już spore doświadczenie. Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości. Jedno z drugim niezwykle się łączy i procentuje na przyszłość. Olga Kalicka już wraca po narodzinach dziecka do pracy, a my jako jej fani już nie możemy się doczekać. Naprawdę jest wspaniałą aktorką, która podbije nasz polski rynek filmowy, a może nawet europejski. Czekamy z niecierpliwością. Szkoda, że serial „Rodzinka.pl” już się skończył.

Dodaj komentarz