Moda

Pasja i zaangażowanie to charakterystyczne cechy tego doświadczonego producenta dzianin

Każdemu właścicielowi sklepu z materiałami oraz producentowi odzieży zależy na zakupie reprezentacyjnych i trwałych dzianin. Zazwyczaj to przecież sam materiał kształtuje ostateczny wygląd uszytych ubrań lub dodatków. Poniżej scharakteryzujemy polską firmę, tworzącą niezwykłe kolekcje dzianin, które zachwycają nawet najbardziej wymagających klientów. W opcji są wyroby dedykowane dla dorosłych oraz dzieci.

Lider w produkcji dzianin

Włókiennictwo ma w naszym kraju długą tradycję. Szczególnie w województwie łódzkim. Region ten słynie z przędzalni, tkalni oraz zakładów dziewiarskich. Wiedza w tym zakresie przekazywana jest z pokolenia na polecenie. Nic więc dziwnego, że akurat tutaj, na ziemi łódzkiej w Pabianicach, funkcjonuje jeden z największych w Polsce producentów dzianin. Mowa o firmie Fabryka Dzianin, która należy do Grupy Pawo.

Załogę firmy tworzą doświadczeni specjaliści, którzy uważają, że aby osiągnąć sukces, trzeba się ciągle rozwijać. Dlatego wyznaczają sobie ambitne cele i dążą do podnoszenia jakości oferowanych wyrobów. Mottem firmy jest produkcja dzianin, które wyprzedzają oczekiwania klientów. Co istotne, firma posiada największy w Polsce sklep pod względem powierzchni i różnorodności produktów dostępnych od ręki.

Warto podkreślić, że katalog produktów obejmuje wyroby dedykowane różnym grupom odbiorców. Firma opracowała kolekcje materiałów przeznaczonych dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. W sprzedaży są także tak zwane kolekcje exclusive, czyli dzianiny o szlachetnym wykończeniu (np. o wyjątkowo miękkim chwycie, zwiększonej elastyczności, szlachetnej, wygładzonej powierzchni).

Troska o certyfikaty jakości oferowanych dzianin

W dzisiejszych czasach ogromne znaczenie dla konsumentów ma certyfikacja produktów, czyli potwierdzanie zgodności wyrobu z określonymi normami. Właściciele firmy Fabryka Dzianin bardzo dobrze zdają sobie z tego sprawę i robią wszystko, aby wytwarzane przez nich dzianiny spełniały najwyższe standardy jakościowe.

Każdy z produktów posiada najważniejszy na świecie znak bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych, czyli certyfikat OEKO-TEX. Oznacza to, że materiały są wolne od szkodliwych substancji, takich jak: chlorofenole, formaldehydy czy barwniki alergizujące. Dzianiny są zatem idealne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Do tego, wszystkie produkty zostały przebadane przez Instytut Włókiennictwa, posiadają znaki: „Przyjazny dla człowieka” i „Bezpieczny dla dziecka” oraz certyfikat Silver protection (dzianiny z jonami srebra charakteryzują się właściwościami antybakteryjnymi i antygrzybicznymi).

Kolekcje dzianin, które robią niezwykłe wrażenie

Oferta producenta dostępna jest na firmowej stronie internetowej Fabrykadzianin.pl. W sprzedaży znajdują się następujące rodzaje wyrobów dzianinowych:

  • dresówka, np. klasyczna lub z elastanem,
  • singiel,
  • interlock, w tym interlock klasyczny, interlock organiczny.

Wymienione typy dzianin wyróżniają się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale również atrakcyjnymi cenami i niesamowicie bogatym wzornictwem. W opcji są wyroby jednokolorowe i wielokolorowe. Bez problemu można tutaj kupić dzianiny w kratę, moro, w pasy, z nadrukiem, z napisami.

Ogromne wrażenie robią także dzianiny dedykowane do szycia odzieży lub akcesoriów niemowlęcych i dziecięcych. Piękne pastelowe kolory i miłe dla oka aplikacje spodobają się każdemu dziecku i rodzicowi.

Dodaj komentarz