Lifestyle

Przyczepka rowerowa czy wózek sportowy?

Żyjemy w czasach, w których i nam nierzadko trudno jest znaleźć chwilę na zdrową aktywność sportową, tymczasem dzieci biorą z nas przykład i coraz więcej czasu spędzają w domu – pochłonięte przez telewizor, komputer czy telefon. Dlatego tak ważne jest przekazywanie zdrowych wzorców już od pierwszych miesięcy życia. Z myślą o tym powstała przyczepka rowerowa, dzięki której można wyruszać na pierwsze wycieczki już w okresie niemowlęcym. Alternatywą jest także wózek sportowy oraz coś specjalnego – Joggster Velo, który łączy w sobie wiele praktycznych funkcjonalności.

Wózek rowerowy to doskonały pretekst, by nauczyć się spędzać czas całą rodziną. To także sposób na przekazanie zamiłowania do uprawiania sportu swoim dzieciom. Ostatecznie to po prostu znacznie ciekawsza alternatywa dla weekendów spędzanych przed szklanym ekranem. Podobne zalety mają wózki sportowe, dzięki którym od maluszka dzieci przyglądają się uprawiającym sport rodzicom. Nie ulega wątpliwości, że oba rozwiązania są dobre i naprawdę trudno jest znaleźć ich wady.

Jednocześnie warto podkreślić, że zarówno przyczepka rowerowa, jak i wózek do biegania z dzieckiem, nie są przeznaczone wyłącznie dla miłośników sportu. Jesteś osobą, która więcej czasu spędza na kanapie niż na siłowni? Być może pojawienie się dziecka sprawi, że wszystko się zmieni i w twojej nowej hierarchii wartości aktywność fizyczna będzie znacznie wyżej. Tymczasem możesz wybrać rozwiązanie ze środka – Joggster Velo, który łączy w sobie cechy obu opisywanych przez nas sprzętów. I nie tylko! Przekonaj się, co go wyróżnia.

TFK Joggster Velo – więcej niż przyczepka rowerowa i wózek sportowy

Przyczepka rowerowa dla dziecka to rozwiązanie przede wszystkim dla miłośników dwóch kółek. Choć w pewnym momencie swojego rodzicielstwa prawdopodobnie będziesz zmuszony na nie wskoczyć, nie musisz przecież uwielbiać pokonywania dziesiątek kilometrów w dosłownie każdej wolnej chwili. Jeśli tego nie czujesz, klasyczna przyczepka rowerowa może faktycznie okazać się zupełnie zbędną inwestycją. Z myślą o osobach takich jak ty powstał więc Joggster Velo, który oferuje znacznie więcej, łącząc w sobie aż 4 praktyczne funkcjonalności.

Liczne zalety, które wyróżniają Joggster Velo sprawiły, że podbił już serca dziesiątek rodziców w całej Polsce. Łączy w sobie bowiem funkcjonalności aż 4 urządzeń dla dzieci – przyczepki rowerowej, wózka sportowego, gondoli i wózka spacerowego. Tym samym sprawdzi się w przypadku miłośników intensywnej aktywności fizycznej, jak i tych, którzy do sportu dopiero muszą się przekonać. Posłuży rowerzystom, biegaczom, a przede wszystkim – wszystkim rodzicom, którzy chcą zadbać o prawidłowy rozwój swoich dzieci.

Joggster Velo – wyjątkowe rozwiązanie od 1. dnia życia

Dlaczego Joggster Velo zrewolucjonizował rynek artykułów dla dzieci? Jest niewątpliwie lepszym rozwiązaniem niż dotychczas spotykane wózki sportowe czy przyczepki rowerowe. Żadne z tych urządzeń nie oferowało bowiem tak wielu funkcjonalności – przygotowane do jednego celu mogły być tylko w ten sposób wykorzystywane. Tymczasem Joggster Velo sprawdza się już od 1. dnia życia dziecka i może być wykorzystywany na wiele sposobów, w zależności od nastroju i potrzeby.

Joggster Velo ma cały szereg niepodważalnych zalet. Przede wszystkim przyciąga wzrok swoim designem. Rodzice doceniają dużą ilość praktycznych schowków, w którym bez trudu zmieszczą wszystko, co potrzebne w czasie spaceru czy treningu. Co ważne, Joggster Velo łatwo się składa i nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Posiada 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, dużą budkę chroniącą buzię dziecka i wygodne siedzisko. Należy podkreślić, że może służyć także dwójce dzieci! To zdecydowanie interesujący produkt, z którym z pewnością warto się poznać bliżej.

Dodaj komentarz