Lifestyle,  Zdrowie

Spanking – wprowadź urozmaicenie do swojej sypialni

Spanking to sztuka zadawania podniecających klapsów. Ten erotyczny rytuał znany jest już od czasów epoki wiktoriańskiej. Niektórym parom pomaga pozbyć się rutyny w sypialni. Zasada jest jedna: na spanking muszą wyrazić zgodę dwie osoby. Dowiedz się więcej o spankingu i poznaj jego sekrety.

Spanking — na czym polega ten miłosny rytuał?

Spanking (z ang. „to spank” = „dać klapsa”) oznacza dawanie klapsów w pośladki i uda partnerowi lub partnerce w trakcie seksu. Celem zabawy jest zadanie bólu fizycznego, lecz finalnie obie strony powinny odczuwać satysfakcję seksualną. Klapsy można zadawać dłonią lub gadżetami, mogą być delikatne lub silniejsze. Ich siłę oraz natężenie partnerzy ustalają według własnych potrzeb i tolerancji. Spanking stosowany jest również często jako gra wstępna. Partnerzy lubią też obdarowywać drugą stronę klapsami w trakcie stosunku.

Zanim wypróbujesz spanking, pamiętaj o kilku przydatnych wskazówkach:
  1. Ściągnij z dłoni wszelkie ozdoby i pierścionki.
  2. Celuj w dolną część pośladków, czyli tam, gdzie pod skórą jest więcej tkanki tłuszczowej. Postaraj się wymierzać klapsy celnie — przypadkowy cios w udo nie zaszkodzi tak, jak np. uderzenie w nerki. Wówczas spanking nie przyniesie przykrych skutków ubocznych.
  3. Nie krzywdź partnera/partnerki. Na początek można wprowadzić delikatne podszczypywanie lub szturchanie. Klapsy mogą mieć miejsce, gdy już oswoicie się z nową sytuacją.
  4. Zwiększaj siłę uderzenia tylko wtedy, gdy druga strona wyrazi na to zgodę.
  5. Ustal z osobą, z którą planujesz spanking tzw. hasło bezpieczeństwa. Ma to na celu zapewnić stuprocentowe bezpieczeństwo parze oraz utwierdzić ją w przekonaniu, że wszystko, co działo się podczas wspólnego seksu – działo się za zgodą dwóch osób. Zdarza się, że partner po otrzymaniu klapsów krzyczy, płacze lub wykonuje inne gesty świadczące o tym, że odczuwa intensywny ból fizyczny. Jeśli nie wypowiada jednak hasła bezpieczeństwa to znak, aby nie przerywać zabawy. Być może w momencie najmocniejszego bólu, osoba ta przeżywa najintensywniejszy orgazm.
  6. Po klapsie rozmasuj skórę partnera/partnerki. Masaż zmniejsza obrzęk i sprawia dużo przyjemności

W ofercie sklepów erotycznych znajdziesz szeroki wybór gadżetów do spankingu, m.in. pejcze, baty, packi i szpicruty, które mogą pomóc w uzyskaniu dodatkowych wrażeń. Możesz również wykorzystać domowe przedmioty kuchenne, np. płaskie łyżki do mieszania.

Dodaj komentarz