Lifestyle,  Moda

StylOly – Aleksandra Marzęda-Czerwonka i jej blog modowy

Aleksandra Marzęda-Czerwonka znana w sieci jako StylOly, swojego bloga założyła razem z mężem Piotrem, który jest autorem wszystkich jej zdjęć. Blogerka zrezygnowała z innych zajęć (z wykształcenia jest chemikiem) i skupiła się wyłącznie na blogowaniu.

To praca na pełen etat, a nawet na dwa! Ciągle jestem online. Uzupełnieniem postów na blogu są profile social media, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Tam dzielę się skrawkami swojej codzienności, miejscami, które odwiedzam, rzeczami, które mi się podobają i wieloma innymi.” – mówi Aleksandra Marzęda-Czerwonka opowiadając o swoim blogu StylOly.

Jej konto na Instagramie śledzi ponad 150 tys. osób, a czytelniczki bloga często proszą ją o porady dotyczące stylizacji oraz makijażu.

Aleksandra Marzęda-Czerwonka wciąż doszkala się aby porady udzielane na blogu StylOly były jak najbardziej profesjonalne, a czytelniczki zadowolone. Również jej mąż – Piotr poszerza swoje umiejętności z zakresu fotografii i grafiki, przez co zdjęcia blogerki są coraz piękniejsze.

Dodaj komentarz