Lifestyle

Styloly, czyli Aleksandra Marzęda-Czerwonka

Interesujesz się modą? Z pewnością masz swoje ulubione blogi modowe. Jeśli jeszcze nie jesteś fanem Styloly, to nadrób zaległości i zerknij jej bloga. Gwarantujemy, że nie będzie to tylko jedna wizyta. Staniesz się od niego uzależniona. Powiedzmy sobie nieco więcej o Styloly oraz ogólnie o poruszanych tematach na blogu.

Kim jest autorka bloga Styloly?

Styloly jest naprawdę genialnym blogiem. Chętnie dowiemy się nieco więcej o samej autorce. Autorką tego projektu jest blogerka Aleksandra-Czerwona. Jest to mieszkanka Lublina. Ukończyła z tytułem magistra chemii Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Jednak postanowiła pójść w stronę mody. Modę wybrała jako swoją ścieżkę zawodową. Bardzo ważne jest także to, że z zamiłowania jest także wielką pasjonatką wizażu oraz stylizacji. Przygodę z blogiem nie tylko traktuje jako coś dodatkowego, ale jako swoją poważną pracę. Przykładem na to jest chociażby to, że Aleksandra Marzęda-Czerwonka swojego bloga już prowadzi od ponad siedmiu lat. Może się pochwalić, że stronę styloly.com miesięcznie odwiedza nawet pół miliona osób. Jest to na pewno liczba, która robi na nas spore wrażenie.

Nie robi tego sama

Co ciekawe Aleksandra Marzęda-Czerwonka nie prowadzi swojego bloga Styloly samodzielnie. Bowiem pomaga jej z bardzo dużym zaangażowaniem mąż. Jest to Piotr Czerwonka, który jest jak najbardziej autorem modowym wszelkich sesji na blogu. Blogerka także otwarcie mówi, że pasja stała się po prostu jej pomysłem na życie. Co więcej na każdym kroku jej rozwój bloga utwierdził ją tylko w przekonaniu, że inspiracjami swoimi nie tylko z samego zakresu urody oraz mody, ale także aranżacji wnętrz, stylu życia czy też organizacji ślubów, chce jak najbardziej dzieli z innymi osobami.

Aleksandra Marzęda-Czerwona również jest naprawdę aktywna na Instagramie. Musimy w tym miejscu zaznaczyć, że jej konto na Instagramie obserwuje ponad sto pięćdziesiąt tysięcy osób. Na Instagramie blogerka nie tylko zarzuca nas swoimi kolejnymi ciekawymi stylizacjami. Możemy tutaj podziwiać naprawdę genialne zdjęcia z jej licznych podróży. Każda osoba, która te zdjęcia widziała na pewno jest pod wrażeniem. Zazdrościmy tak wielu zobaczonych miejsc. Zatem zapraszamy do obserwowania nie tylko fanów mody, ale pasjonatów wyjazdów wakacyjnych zarówno tych mniejszych, jak i także tych większych. Nikt nie zawiedzie się treściami. Nie są to puste zdania, bez żadnego przesłania. Wszystko jest spójne oraz przemyślane. Tego możemy być pewni. Przekonajmy się o tym na własnej skórze.

Dodaj komentarz