Moda

Tanie suknie ślubne – fakty i mity

Czy tanie suknie ślubne to zawsze kompromis pomiędzy ceną a jakością? Wcale nie! Trend kupowania przez Internet, ślubów last minute oraz troski o nasz własny portfel sprawiają, że coraz częściej dobre polskie pracownie oferują takie kreacje. Niekiedy nawet trudno je odróżnić od tych droższych i szytych na miarę.

Tanie suknie ślubne – nowy modny trend

Tanie suknie ślubne możemy uznać za modowy trend. Odzwierciedlają one zmiany w naszym stylu życia i w podejściu do wydatków związanych ze ślubem. Po pierwsze coraz częściej podejmujemy spontaniczne decyzje, co powoduje, że powszechniejsze staje się zjawisko last minute bride. Miłość potrzebuje czasem szybkich decyzji. Nie chcemy czekać dwa lata na zarezerwowany lokal i zbierać budżet na wystawne wesele. Wolimy go przeznaczyć na nowe mieszkanie, urządzanie swojego wspólnego życia czy zorganizować wspaniałą podróż poślubną. Ograniczanie budżetu można zacząć od ubrań. Faktem jest, że dziś kupimy sukienkę ślubną już za nieco ponad tysiąc złotych, a mitem, że będzie ona wtedy niezbyt ładna. Wszystko jednak zależy od tego, gdzie będziemy jej szukać. I tu pojawia się kolejny trend – zakupowy. Dzisiaj coraz swobodniej kupujemy przez Internet i to tam możemy znaleźć tanie suknie ślubne w gotowych rozmiarówkach, którym warto się przyjrzeć.

Gdzie najlepiej kupować tanie suknie ślubne?

Tanie suknie ślubne mogą się między sobą diametralnie różnić. Po tej kupionej w sieciowym sklepie faktycznie możemy się spodziewać nie najlepszej jakości. To strój produkowany najczęściej masowo i przy pomocy tanich środków, więc w tym przypadku faktem jest, że cena przekłada się na jakość. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja, gdy przyjrzymy się tanim, gotowym sukienkom oferowanym przez polskie, renomowane pracownie krawieckie. Przykładem może być warszawska pracownia DAMA Couture, która od lat szyje zarówno suknie na wymiar, jak i wersje gotowe, które możemy kupić przez Internet, a trafią do nas już po 48 godzinach. Takim pracowniom zależy zarówno na satysfakcji klientek, jak i na własnym wizerunku. To dlatego każda sukienka, zarówno ta tania, jak i droższa, jest uszyta ze sprawdzonych materiałów, wygodnych, ładnie układających się na sylwetce i zapewniających super efekt.

Polskie autorskie pracownie troszczą się również o detal i o to, by sukienki były modne. Odzwierciedlały nowe trendy modowe, nasze gusta i różne style, wśród których znajdziemy swój ulubiony i ten, który do nas najlepiej pasuje. Mitem jest w tym przypadku przekonanie, że tanie sukienki ślubne nie mogą być szykowne i stylowe.

Jakie są zalety gotowych, tanich sukienek online?

Najlepsze tanie suknie ślubne to te, które projektują i szyją pracownie z rzemieślniczymi tradycjami. One potrafią odnaleźć kompromis pomiędzy ceną, a jakością w taki sposób, że sukienka – choć kupiona nie za miliony – będzie wspaniałą ozdobą panny młodej. Jakie są w tym przypadku inne zalety? DAMA Couture projektuje gotowe tanie suknie ślubne, oferowane w standardowej rozmiarówce sukienki w taki sposób, by można je było bez trudu dopasować do swojej figury korzystając z pomocy lokalnej krawcowej. Okaże się trochę za długa? Nie szkodzi, można ją skrócić. W dodatku możemy ją bezkosztowo zwrócić. Sukienka trafia do nas już po 48 godzinach od momentu zamówienia, więc z pewnością będzie jeszcze dużo czasu, by zweryfikować swój zakup. Tanie kreacje ślubne z tego źródła reprezentują również rozmaite style modowe, od klasycznych po zwiewne boho. Są uszyte z przyjaznych i efektownych materiałów i nie brakuje im subtelnych aplikacji, np. koronkowych, które dodają sukienkom niecodziennego uroku. Faktem zatem jest, że warto kupować tanie sukienki ślubne, jeśli tak nam jest wygodnie, a mitem, że to będzie widać!

Dodaj komentarz