Lifestyle,  Moda

Targi Rzeczy Ładnych – polski design od najlepszych

Targi Rzeczy Ładnych to najbardziej prestiżowe i największe wydarzenie w Warszawie, poświęcone polskiemu designowi. Tagi organizowane są 2 razy w roku, a każda edycja przyciąga tłumy odwiedzających. Dla osób, które nie mają możliwości wzięcia udziału w wydarzeniu, mamy dobrą wiadomość. Teraz te wszystkie piękne i oryginalne rzeczy możecie kupić przez Internet. Portal Targirzeczyladnych.pl to miejsce, gdzie przedmioty do domu zaprojektowane przez polskich projektantów, możesz kupić bez ograniczeń, 24/7 przez cały rok.

Wydarzenie Targi Rzeczy Ładnych

Targi Rzeczy Ładnych to dwudniowe wydarzenie dla fanów polskiego designu, przegląd tego, co w polskim designie najnowsze i najciekawsze. Część targowa prezentująca polskich twórców sztuki użytkowej połączona jest z częścią edukacyjną, podczas której można wziąć udział w warsztatach, wystawach oraz panelach dyskusyjnych poświęconych projektowaniu, pracy designerów oraz historii polskiego wzornictwa. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Meble, akcesoria, lampy, ceramika, tkaniny, grafika, produkty unikalne, a zarazem funkcjonalne. Wszystko zaprojektowane z najwyższą starannością przez polskich projektantów. Na targi można wybrać się z dziećmi, na które czekają zabawki edukacyjne, książki, meble oraz drobne dodatki do domu.

Targi Rzeczy Ładnych mają na celu propagowanie polskiego designu. Dzięki wydarzeniu projektanci mogą dotrzeć do szerszej publiczności, a konsumenci mogą zapoznać się z ich dziełami. Każdy, kto kocha ładne rzeczy, powinien tu być.

Portal Targirzeczyladnych.pl

Znalezione obrazy dla zapytania targi rzeczy ładnych portal

Portal Targirzeczyladnych powstał jako naturalna konsekwencja wydarzenia i skierowana jest do osób, które interesuje polski design. W ofercie znajduje się ponad 3500 wyselekcjonowanych produktów od polskich producentów i projektantów, wśród nich oryginalne meble, lampy, ceramikę, plakaty, tekstylia, zabawki i wiele innych, pięknych przedmiotów do domu. Większość produktów wytwarzana jest ręcznie, w limitowanych, krótkich seriach, przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, niepowtarzalnych wzorów i nieograniczonej wyobraźni ich twórców.

Otaczanie się pięknymi przedmiotami poprawia samopoczucie i wpływa na naszą codzienność. Targirzeczladnych.pl pobudza apetyt Polaków na piękne przedmioty, które zostały wykonane z najwyższą starannością. Mówi się, że esencją każdego dobrze zaprojektowanego przedmiotu jest historia, która stoi za jego twórcą. Targirzeczyladnych.pl to miejsce, w którym tę historię poznasz.

Dodaj komentarz