Moda,  Uroda

Tatuaż dla przyjaciółek – najmodniejsze wzory

Tatuaż na ciele to sposób na wyrażenie siebie oraz swoich przekonań. Tę metodę wybierają również pary, które w ten sposób dokumentują swoje uczucie. Z #matchingtatoos mogą korzystać również najlepsi przyjaciele. Prawdziwa przyjaźń jest przecież na wieki, podobnie jak tatuaż (a przynajmniej w teorii). Poznaj najmodniejsze wzory na tatuaż dla przyjaciółek.

Tatuaż dla przyjaciółek

Najczęściej wybierane tatuaże dla przyjaciółek to rysunki w kształcie serca, węzeł celtycki oraz znak nieskończoności, a także typowo kobiece wzory, takie jak wstążki, korony, piórka, skrzydełka motyla, sowy, Hello Kitty i kwiaty. Tatuażem na znak przyjaźni może być również cytat lub data nawiązania przyjaźni. Możliwości praktycznie są niewyczerpane, przy czym tatuaż z reguły ogranicza się wyłącznie do dwóch przyjaciółek.

Tatuaże dla przyjaciółek bardzo często wykonuje się jako dzielone, czyli jedną część rysunku tatuuje sobie jedna osoba, drugą część – druga. Podobnie jest z tatuażami graficznymi, np. słońce i księżyc, łuk i strzała, rozdzielony symbol Yin i Yang itd. Miejsce najczęściej wybierane przez przyjaciółki to okolice serca, a także nadgarstek, kostki lub palce dłoni.

Przyjaciółki, które chcą mieć jednakowy tatuaż, muszą wybrać się do tatuażysty w tym samy czasie. Odstęp kilku dni może spowodować znaczna różnice w obu tatuażach i cała idea staje się wówczas chybiona. Ewentualne poprawki to zwiększone koszty, kolejny ból i czas. Przed wizytą w gabinecie tatuażu warto uzgodnić wzór oraz miejsce jego położenia. Wówczas satysfakcja będzie największa, a dobrze wykonane tatuaże przyjaźni uświadomią innym osobom, że przyjaciółki darzą siebie wyjątkowym uczuciem oraz przywiązaniem.

Tatuaż dla przyjaciółek — najmodniejsze wzory

Pomysły na tatuaż dla przyjaciółek możecie podpatrzeć na profilach tatuatorów na Instagramie. My mamy dla Was kilka propozycji, które mogą zainspirować Was do stworzenia swojego małego dzieła.

  1. Identyczne tatuaże dla przyjaciółek z uniwersalnym wzorem — wybierzcie taki wzór, który gdy nawet przyjaźń minie, sam w sobie będzie miał znaczenie i nie będzie potrzebował dopełnienia.
  2. Kieliszki wina — to symbol, który bez dwóch zdań definiuje kobiecą przyjaźń.
  3. Coś, co mówi o wspólnych pasjach — taki tatuaż nie może być pomyłką.
  4. Tatuaż bezpośrednio mówiący o relacji i „sile sióstr”- taki tatuaż mówi wprost o tym, że został stworzony dla kogoś.
  5. Nieodłączne postaci z filmów, bajek lub książek — każda z Was może mieć inny tatuaż, który symbolizuje coś zupełnie odmiennego, ale jednocześnie może pasować do reszty.
  6. Tatuaże dla przyjaciółek uzupełniające się — np. pestka awokado zamykająca owoc, czy plasterek pizzy wyjęty z całości. Sposobów jest wiele.
  7. Girl power — manifestowanie swojej siły zawsze jest dobrym pomysłem.
  8. O wyjątkowym znaczeniu — upamiętnienie historii, która ma dla Was znaczenie, bez wątpienia stanowi doskonałą pamiątkę.

Dodaj komentarz