Uncategorized

Witaj w domowym SPA! Zobacz, jak poprawić sobie humor po ciężkim tygodniu w pracy

W życiu każda z nas ma czasem takie chwile, kiedy ma dosyć. Trudne relacje z klientami, a także wyczerpujące i wyjątkowo odpowiedzialne zadania w pracy powodują podwyższony poziom stresu. Dla własnego zdrowia psychicznego warto czasem odpuścić i skupić się na sobie. Zabiegi pielęgnacyjne w obrębie dłoni i stóp, ale też aromaterapia przy użyciu świec sojowych potrafią zdziałać cuda w kwestii dobrego nastroju. Sprawdź to!

Świece sojowe – dlaczego i kiedy warto po nie sięgać?

W blasku świecy sojowej i przy jej cudowny, naturalnym aromacie zdecydowanie łatwiej będzie Ci się zrelaksować. Zapomnisz o stresach i problemach dnia codziennego, nauczysz się być tu i teraz. Twój weekendowy wieczór stanie się bardziej nastrojowy i wyjątkowy. Terapeutyczne moce olejków eterycznych znane są ludzkości od setek lat. Dobroczynne działanie naturalnych substancji docenia się też współcześnie – zwłaszcza że coraz częściej nie trzeba wcale wyjeżdżać do drogiego hotelu, a korzyści z domowego SPA można czerpać przy naprawdę niewielkim nakładzie środków. Świece sojowe, bogate w fantastyczne, w pełni naturalne olejki eteryczne, są znakomitym wyborem w sytuacji, gdy boli Cię głowa, odczuwasz niepokój, napięcie i rozdrażnienie. Do produkowanych obecnie świec stosuje się utwardzony olej sojowy, który jest przyjazny dla środowiska naturalnego i nietoksyczny. Same knoty wykonuje się nierzadko z bawełny. Zaletą świec sojowych jest także ich bezpieczeństwo w czasie palenia. Mogą je stosować kobiety w ciąży, a także alergiczki. Z uwagi na proces spalania w niższej temperaturze, świece sojowe palą się zdecydowanie dłużej niż ich tradycyjne, parafinowe odpowiedniki.

Łapie Cię chandra? A może czas na manicure?

Nic tak nie poprawia kobiecie humoru, jak zadbanie o swoją urodę. Manicure i pedicure pozwalają odwrócić uwagę od bieżących zmartwień i kłopotów, które przecież nigdy się nie kończą. Jeśli jesteś z województwa mazowieckiego, ale nie masz w domu ani narzędzi, kosmetyków, lampy, ani tym bardziej wprawy, które są niezbędne do tego, aby należycie zadbać o swoje paznokcie, Warszawa Targówek dysponuje dużą liczbą salonów urody, w których profesjonalistki zatroszczą się o Twój relaks. Z salonu paznokci w Warszawie na Białołęce wyjdziesz odprężona, wypoczęta i – przy okazji – z wypielęgnowanymi, pięknymi dłońmi. W tym sezonie dużym powodzeniem cieszą się stylizacje w kolorze roku – Illuminating – czyli w radosnym odcieniu żółtego, a także w barwie kobaltowej. Ogromnym trendem są również wzory krowich łat. Z mody wciąż nie wychodzą klasyczne nudziaki, odpowiednie na każdą okazję i pasujące niemal do każdej stylizacji modowej. Podobnie jak w dziedzinie makijażu króluje „make up no make up”, tak w branży manicure na topie są naturalne paznokcie, zdrowo błyszczące i odpowiednio wypielęgnowane. Wybierając się na wizytę do manicurzystki, masz więc dużo opcji do wyboru. Zdecyduj się na tę, z którą będziesz czuć się najlepiej.

Dodaj komentarz