Lifestyle

Wszystko o blogu LifeManagerka

Lifemanagerka, czyli Agnieszka Świetlik, to niezwykle pozytywna osoba, która porzuciła pracę w agencji marketingowej na rzecz blogowania oraz freelancingu. Na swoim blogu pisze m.in. o tym, jak radzi sobie będąc własny szefem, o rozwoju osobistym oraz o zdrowym stylu życia (odżywianiu oraz aktywności fizycznej). W roku 2014 jej blog był jednym z najchętniej polecanych blogów w Polsce w rankingu Share Week, a Tomek Tkaczyk wyróżnił go mianem jednej z „Największych nadziei polskiej blogosfery”. Lifemanagerka prowadzi również swój autorski program „Zdrowomania, w którym testuje różne rodzaje aktywności sportowe, a także porusza kwestie zdrowotne oraz prezentuje przepisy na proste potrawy.

O blogu LifeManagerka

Na blogu LifeManagerka można znaleźć przepyszne przepisy, m.in.na chałwowe lody bananowe oraz deser bananowo-czekoladowy do zrobienia zaledwie w 5 minut! Ten blog to prawdziwa kopalnia skarbów na zdrowe przepisy. Oprócz tego można tu poznać tajniki freelance, a także zapoznać się z jogą. Blogerka daje naprawdę niezłego kopa do działania.

Jak podkreśla Agnieszka, blogowanie to dla niej pasja, którą chce dzielić się z innymi. Inspiracje do wpisów czerpie z codzienności. Dobry bloger musi być dobrym obserwatorem, bo pomysły na nowe wpisy i zdjęcia często znajdują się tuż pod ręką — mówi LifeManagerka.

Blogerka stawia na minimalizm: minimalistyczny szablon bloga, ograniczona ilość kolorów, przyjazne dla oka czcionki, selekcja najlepszych zdjęć, aby nie przesadzić z ich liczbą i nie spowolnić procesu ładowania strony. Agnieszka podkreśla, że wygląd bloga ma być jedynie tłem dla treści, a nie atrakcją samą w sobie.

Dodaj komentarz