Kids

Zabawki dla 5 latka – co musisz wiedzieć

Prawidłowy rozwój malucha to jeden z najważniejszych elementów, na który zwraca uwagę każdy rodzic. Aby pomóc w nauce, stymulować podstawowe zmysły oraz sprostać oczekiwaniom dziecka stworzone zostały specjalne zabawki dla 5 latka. Dzięki różnorodnym opcjom wyboru możesz dopasować produkty do potrzeb oraz zainteresowań dziecka rozwijając jego umiejętności manualne, sensoryczne oraz poznawcze w formie doskonałej zabawy. 

  • Gry planszowe i klocki lego – czego potrzebuje dziecięca wyobraźnia
  • Sklep z ciekawymi zabawkami – zestawy do robienia biżuterii i nie tylko 

Gry planszowe i klocki lego – czego potrzebuje dziecięca wyobraźnia

Dziecko, które osiągnęło już piąty rok życia jest dostatecznie rozwinięte emocjonalnie oraz poznawczo, aby potrafić wyrażać swoje potrzeby i zainteresowania. To właśnie dlatego wybierając zabawki JasieBasie dla małego człowieka musisz wziąć pod uwagę jego potrzeby, umiejętności oraz preferencje. Dla wszystkich maluchów lubiących zabawy manualne w postaci układanek i puzzli zostały stworzone kolekcje lego Friends, Star Wars, Disney Princess czy Little Pony nawiązujące do popularnych bajek i dzieł popkultury, które oprócz charakterystycznego designu pozwalają rozwijać motorykę dziecka i dawać świetną rozrywkę. 

Pięciolatki to dzieci kochające ruch i wszelkie zabawy zespołowe. Szukając odpowiedniej opcji możesz postawić na gry karciane lub planszówki wymagające nieco więcej wysiłku. Kolorowy latawiec, jako forma zabawki cechuje się dużą aktywnością ruchową całej rodziny, dlatego świetnie sprawdza się na słoneczne popołudnia i weekendy spędzone w plenerze. Produkty przeznaczone dla dzieci są w stu procentach bezpieczne dla wszystkich maluchów. 

Sklep z ciekawymi zabawkami – zestawy do robienia biżuterii i nie tylko 

Co kiedy dziecku znudzi się już Harry Potter, świnka Peppa, Hot Wheels, czy księżniczki Disneya? Decydując się na nietuzinkowe rozwiązania, których nie znajdziesz w tradycyjnych sklepach warto postawić na zabawki trenujące umiejętności manualne. Dobrym pomysłem mogą okazać się zabawki dla 5 letniej dziewczynki w formie drobnych koralików oraz ozdób do samodzielnego nawlekania i tworzenia wspaniałej i wyszukanej biżuterii w postaci naszyjników i bransoletek. 

Zabawki dla 5 letniego chłopca i dziewczynki to również zestawy farb do samodzielnego malowania palcami. Taka forma rozrywki to doskonała zabawa, która nie narzuca ograniczeń i pozwala w pełni wyzwolić wyobraźnię dziecka dając mu możliwość wyrażenia siebie poprzez rysunek.

Dodaj komentarz