Uncategorized

BIŻUTERIA PREMIUM GISELLE – PREMIERA KOLEKCJI OD GOLDENMARK

Goldenmark rozszerza swoje portfolio o nową kategorię produktów poprzez premierę niezwykłej kolekcji biżuterii o nazwie Giselle, zainspirowanej ikoniczną monetą Krugerrand, jedną z najbardziej rozpoznawalnych monet bulionowych na świecie. Lidia Popiel została twarzą kampanii.

Premiera kolekcji biżuterii premium Giselle, która miała miejsce 26 października w warszawskim salonie Goldenmark, to wyjątkowa oferta skierowana do miłośniczek unikalnego i wyrafinowanego designu. Wzory biżuterii wyraźnie odnoszą się do motywu monety, z wyraźnym nawiązaniem do cech charakterystycznych dla bilonu, takich jak rant, tłoczenia i otoki.

Kluczowym motywem kolekcji Giselle jest wizerunek gazeli, który znajduje się na rewersie Krugerranda. Autorska ikona gazeli stanowi wiodący i charakterystyczny element, powtarzany w różnych wzorach kolekcji. Symbolika gazeli doskonale oddaje esencję współczesnych kobiet – silnych, niezależnych i pewnych siebie, co stanowi główną inspirację dla tej kolekcji.

Projektując kolekcję dla Goldenmark, od samego początku wiedziałam, że biżuteria musi czerpać inspirację z Krugerranda. Jednak to motyw gazeli, z jej zwinnością i przenikliwością, który stanowi dla mnie synonim współczesnej kobiety, był kluczowym elementem całego projektu – wyjaśnia Joanna Stachowiak, pomysłodawczyni i projektantka kolekcji.

Kolekcja Giselle, pozycjonowana w segmencie premium, obejmuje kilkanaście projektów, które można dowolnie łączyć i zestawiać. Podstawę stanowi złoto próby 585, a w poszczególnych modelach wykorzystano również jedwab i kamienie, w tym diamenty. W kolekcji zastosowano innowacyjne rozwiązania technologiczne, takie jak laserowe matowienie w odlewie czy wykorzystanie techniki ręcznego tkania ze złotej i jedwabnej nici. Wszystkie elementy kolekcji są wytwarzane w manufakturach w Polsce i we Włoszech.

W ofercie znajdują się kolczyki, zawieszki, naszyjniki, bransolety i pierścionki, w tym obrączki, w cenach od 849 do 21 999 zł. Kobiety mają możliwość dostosowania elementów kolekcji do swoich preferencji zarówno pod względem modelu, jak i ceny.

Kolekcję Giselle można zobaczyć i nabyć w salonach Goldenmark oraz w sklepie internetowym goldenmark.com.

Dodaj komentarz