Lifestyle

EtnoBazar – miejsce dla fanów etnicznego rękodzieła

W Internecie można znaleźć wiele sklepów, które oferują nietuzinkowe przedmioty z najodleglejszych zakątków świata. Niestety większość z nich oferuje asortyment z dość wąskiego regionu, np. z Indii, Maroka, czy też Afryki. Serwis EtnoBazar łączy je wszystkie i obiecuje o wiele więcej.

EtnoBazar — miejsce dla fanów etnicznego rękodzieła

EtnoBazar to wyjątkowe miejsce w Internecie, gdzie użytkownicy w łatwy sposób mogą wybierać spośród tysięcy przedmiotów, pochodzących z różnych zakątków ziemi. Znajdzie się tutaj również coś dla fanów polskiego rękodzieła. Sklep oferuje przedmioty z działów: wnętrza, moda, biżuteria, zapachy i aromaty, antyki oraz instrumenty muzyczne.

Dodatkowo EtnoBazar połączony jest z serwisem EtnoSPA, gdzie można kupić kosmetyki regionalne z różnych stron świata, m.in. kosmetyki do pielęgnacji skóry twarzy, ciała i włosów. W EtnoSPA można kupić również perfumy. Wizyta na EtnoBazar daje poczucie obecności na prawdziwym targu wraz z jego zapachami, smakami oraz rękodziełem artystycznym.

Oferta EtnoBazar kierowana jest nie tylko do kupujących, ale i do sprzedawców internetowych, importerów oraz rękodzielników. W ramach platformy można otworzyć sklep z zamysłem prowadzenia profesjonalnej działalności. Serwis pozwala również wystawić na sprzedaż przywiezione z podróży pamiątki, posiadane antyki czy bibeloty oraz wytworzone własnoręcznie pojedyncze przedmioty. To doskonała opcja dla osób prywatnych i drobnych wytwórców.

EtnoBazar to doskonałe miejsce do tego, żeby sprzedawać, zarabiać i dzielić się doświadczeniem z osobami o podobnych zainteresowaniach i stylu życia.

EtnoBazar — skąd pomysł?

Właściciele serwisu EtnoBazar kochają podróże. Z każdego miejsca, które odwiedzili, przywozili do domu niepowtarzalne pamiątki. Etnicznymi perełkami postanowili podzielić się z ludźmi, którzy poszukują oryginalności. Tak to się wszystko zaczęło.

EtnoBazar szybko zaczął przyciągać ludzi, którzy mają handlowe kontakty z rękodzielnikami z Polski, Europy, Azji, Afryki i obu Ameryk. To przede wszystkim z myślą o nich, właściciele przekształcili sklep w serwis.

„Etno” oznacza dla nas autentyczność, twórczość dbającą o zachowanie tradycji i kultury mieszkańców ziem, z których się wywodzi: afrykańskiej, amerykańskiej, azjatyckiej oraz europejskiej. Cenimy nie tylko to, co pochodzi z daleka, lecz także to, co nam bliskie: polską sztukę inspirowaną folklorem, meble i dodatki w stylu włoskiej Toskanii, smaki i zapachy francuskiej Prowansji, przedmioty powstałe w duchu rustykalnej Brytanii. — mówi Justyna Wydra, specjalista ds. promocji portalu.

Projekt współfinansowany jest ze środków unijnych. Dzięki temu, już niebawem serwis wzbogaci się o innowacyjne rozwiązania, m.in. możliwość negocjowania ceny towaru. Pojawić ma się również adresowany do projektantów moduł ułatwiający wybór elementów wyposażenia wnętrz oraz moduł „Twój stylista”, czyli graficzna wyszukiwarka części garderoby i dodatków odzieżowych.


Dodaj komentarz