Uncategorized

Jak osiągnąć wielowymiarowy blond na włosach?

Farbowanie włosów to cały proces, który musi być dość często powtarzany, aby przynieść dobre efekty. Jednym z modnych kolorów jest blond z efektem pasemek w różnych odcieniach. Taki blond wielowymiarowy to naturalne piękno, które optycznie dodaje efektu większej ilości włosów na głowie. Jak osiągnąć taki wymiar blondu?

Blond to jeden z bardziej popularnych odcieni włosów

Marzenie o byciu blondynką, jest dla wielu kobiet czymś, co chciałyby szybko osiągnąć. Włosy blond są naprawdę piękne, a mogą mieć całe bogactwo odcieni. Karmelowy blond, platyna, beżowy blond lub miodowy blond, jasny blond, to tylko niektóre z możliwych odcieni. Chłodny i ciepły blond walczą o uwagę, a każdego sezonu jeden lub drugi jest trochę bardziej popularny. Przy chłodnych odcieniach, wszelkie niedoskonałości cery są widoczne i najlepiej wygląda się w tym kolorze, mając nieskazitelną, porcelanową cerę. Z kolei cieplejsze odcienie są bardziej dopasowane do różnych typów urody, zarówno dla jasnej oprawy oczu i jasnej skóry, jak i ciemnych oczu i bardziej opalonej cery. Jeden z odcieni, który może się podobać i daje doskonałe efekty, to wielowymiarowy blond o różnych odcieniach tego koloru. Daje on efekt trójwymiarowy i prezentuje się świetnie.

Jak wyczarować trójwymiarowy blond na głowie?

Z pomocą przychodzi tutaj Matrix, jako uznany producent produktów do stylizacji, pielęgnacji i farbowania włosów. Na czym dokładnie polega usługa 4D foilayage od Matrix? Jest to specjalny system rozjaśniaczy i tonerów, dzięki któremu można osiągnąć aż cztero wymiarowy blond. Co ważne, uszkodzenia włosów są minimalne, a zabieg wykonuje się szybciej niż tradycyjne pasemka. Trio pielęgnacyjne Unbreak My Blonde sprawia, że twoje włosy będą nawet trzy razy mocniejsze. Każda kobieta, która ma blond włosy i chce je rozjaśnić, lub też posiada ciemniejszą bazę i marzy o jej rozjaśnieniu, powinna pomyśleć o 4D foilayage.

Co jeszcze warto wiedzieć o blondzie w różnych odcieniach?

Produkty z serii Unbreak My Blonde zadbają o to, aby twoje włosy osłabione rozjaśnianiem, były błyszczące i wypielęgnowane. Jeśli chcesz mieć wzmocnione i odżywione włosy, odporne na zabiegi chemiczne, a jednocześnie miękkie, mocniejsze i pełne blasku, ta seria jest właśnie dla ciebie. Już nie musisz wybierać między utrzymaniem wspaniałego blondu, a kondycją swoich włosów. Kosmetyki wzmacniające włosy osłabione rozjaśnianiem, mają kwas cytrynowy i widocznie nawilżają włosy. W tej serii znajdziesz szampon, odżywkę i kurację bez spłukiwania. Najpierw oczyszczaj włosy szamponem, nawet jeśli są delikatne. Następnie użyj odżywki, która pomoże wzmocnić, nawilżyć i odbudować włosy, aż staną się jedwabiście miękkie. Na sam koniec użyj kuracji bez spłukiwania, która odżywi włosy i sprawi, że będą mocne i błyszczące. Dlaczego rozjaśnione włosy, potrzebują takiej ochrony? Przy zabiegach fryzjerskich ulegają uszkodzeniu i nie są tak mocne, jak włosy bez farbowania. Pasma zniszczone koloryzacją mają szorstka łuskę i osłabione wiązania. Kwas cytrynowy wzmacnia je i chroni włosy przed kolejnymi uszkodzeniami na ich powierzchni. Kosmetyk pięknie pachnie i zawiera takie nuty zapachowe jak limonka, werbena, konwalia i bursztyn.

Dodaj komentarz