Lifestyle

Podziękowania dla rodziców – pomożemy ci wybrać coś wyjątkowego

Podziękowania dla rodziców to jeden z najbardziej emocjonujących momentów wesela. Łzy wzruszenia widać na twarzach rodziców, nowożeńców i gości weselnych. Chwili tej tradycyjnie towarzyszy wręczanie prezentów. Jeśli wkrótce bierzesz ślub i zależy Ci na bezcennej formie „materialnych” podziękowań, pomożemy Ci wybrać coś wyjątkowego.

Co warto przygotować dla rodziców, oprócz przemówienia i piosenki?

Podziękowania dla rodziców, o ile oczywiście towarzyszą oni tego dnia młodym, to obowiązkowy punkt każdego planu weselnego. Nowożeńcy zazwyczaj wyświetlają krótki filmik ze starymi, rodzinnymi zdjęciami i dedykują swoim rodzicom piosenkę – niekoniecznie „Cudownych rodziców mam”. Popularną formą podziękowań są przemówienia kierowane przez każdego z małżonków do rodziców i teściów. Przed rodziną i przyjaciółmi, młodzi dziękują swoim rodzicom za cały trud włożony w ich wychowanie, za pomoc w zorganizowaniu wesela, za miłość, wsparcie i za to, że po prostu są. Zgodnie z tradycją rodzicom wręcza się upominki. Na ogół są nimi kosze wypełnione podarkami. W koszach umieszcza się różne rzeczy: od produktów spożywczych i alkoholi, przez przedmioty dekoracyjno-użytkowe, po vouchery na podróże i zabiegi.

Podziękowania dla rodziców – wyjątkowe, dzięki personalizacji

Piosenka dla rodziców wybrana? Przemówienie przygotowane? Pora zabrać się za wypełnienie kosza prezentowego! Na pewno zależy Ci, żeby jego zawartość dobrze wyrażała wdzięczność, jaką czujecie i rzeczywiście ucieszyła rodziców. Naprawdę nie trzeba ani wiele wysiłku, ani pieniędzy, żeby osiągnąć ten cel. Wystarczy zdecydować się na rzecz o indywidualnym charakterze, która stanie się pamiątką na lata. Personalizowane, drewniane podziękowania dla rodziców w formie pudełeczek, statuetek, dyplomów czy skrzynek na alkohol kosztują zaledwie kilkadziesiąt złotych. Są wyjątkowe i wartościowe, dzięki opcji personalizacji, pomysłowemu projektowi i wysokim walorom praktycznym. Podobnym rozwiązaniem jest rama z Waszym zdjęciem i podziękowaniem. Upominek taki odda ogrom Waszej wdzięczności, ozdobi ścianę w domu rodziców i będzie codziennie przywoływać piękne wspomnienia. Tekst koniecznie ułóżcie sami. Krótkie, śmieszne podziękowania dla rodziców, ale płynące prosto z serca, z pewnością wzruszają bardziej niż patetyczny wierszyk ściągnięty z Internetu.

Personalizowane, drewniane pudełko w kwiaty. Więcej wzorów pudełek na podziękowania dla rodziców znajdziesz na artMA.pl

Drewniane skrzynki, czyli podziękowanie dla rodziców w niebanalnej oprawie

Prezenty wręczane rodzicom w ramach podziękowania najczęściej umieszcza się w koszach. Jeśli chcecie zapewnić podarkom bardziej oryginalną i wyjątkową oprawę, możecie zdecydować się na personalizowaną skrzynkę. Prezentowa skrzynka z autorską dedykacją i indywidualnie skomponowaną zawartością z pewnością ucieszy i wzruszy rodziców. Warto przygotować taką skrzynkę z podziękowaniami osobno dla każdego z rodziców i teściów. Wbrew pozorom skomponowanie czterech odrębnych zestawów prezentowych często okazuje się łatwiejsze niż dwóch wspólnych.

Personalizowana, drewniana skrzynka na prezenty dla rodziców

Co można umieścić w skrzynce na prezenty dla rodziców

Pamiętaj, że nie ilość się liczy ani cena, ale jakość podarków i ich dopasowanie do preferencji danej osoby. Co można umieścić w skrzynce? Na przykład dobre wino lub inny, szlachetny trunek, luksusowe produkty spożywcze, dekorację handmade, zestaw personalizowanych filiżanek czy voucher na zabiegi SPA lub pobyt w hotelu. Im bardziej kreatywny i skrojony na miarę podarunek, tym oczywiście większa radość obdarowanego. Gdy zawartość zostanie wykorzystana, rodzice będą mogli zapełnić dekoracyjną skrzynkę dowolnymi innymi rzeczami – tak, aby zawsze stała w widocznym miejscu i przypominała im o Was.

Dodaj komentarz