Moda

The Witcher x Medicine powraca!

Kolejna kolekcja od Medicine, tym razem stworzona we współpracy z CD PROJEKT RED, otwiera drzwi do kultowych miejsc z uniwersum Wiedźmina, teraz dostępnych w zupełnie nowym wydaniu.

Podczas tej wyprawy w (nie)znane, przeniesiesz się na skute lodem Skellige, odwiedzisz rozwesoloną wieś Bronovitz, zatopioną w słońcu Biały Sad, eksplorujesz posępne ruiny Kaer Morhen i wyruszysz na mroczne bezdroża Velen, gdzie Geralt i jego przyjaciele przeżywali niezapomniane przygody w serii gier od CD PROJEKT RED. To wszystko w interpretacji grafików Medicine, dla których różnorodność Kontynentu stała się inspiracją do stworzenia nowej, ekscytującej kolekcji wiedźmińskiej.

Uniwersum Wiedźmina, bogate w wciągające historie i fascynujące postacie, ożywa na ubraniach marki Medicine. Kolekcja ta to propozycje dla niej i dla niego, bogato ilustrowane T-shirty, bluzy, koszule i sukienki, które pozwalają odkrywać Kontynent na nowo. Nie zapomniano także o czworonogach – jeśli jesteś miłośnikiem wiedźmińskiego uniwersum, twój psiak może teraz nosić odzież zainspirowaną nim! Każdy element tej kolekcji został starannie zaprojektowany, aby wiernie oddać charakterystyczne cechy każdej z zaprezentowanych krain.

Zapraszamy wszystkich miłośników i miłośniczki Wiedźmina (oraz ich czworonogi!) i nie tylko, do wyruszenia w tę niezwykłą podróż razem z nami. Przywdziej ekscytującą wizję tego epickiego świata i przeżywaj własne fascynujące przygody! Produkty z kolekcji dostępne są pod linkiem: https://wearmedicine.com/s/the-witcher

Dodaj komentarz