Lifestyle

Agnieszka Barjasz głosem Wielkiego Brata. Kim jest córka Krystyny Czubówny?

W realizacji telewiji TVN, Big Brother 2019, Wielki Brat przemawia głosem Agnieszki Bajrasz. To właśnie ona wywołuje uczestników do pokoju zwierzeń, a także rozmawia z nimi o tym, co dzieje się w domu. Poznajcie najważniejsze informacje o lektorce.

Kim jest Agnieszka Barjasz?

Agnieszka Barjasz jest córką Krystyny Czubówny. Ze sławną mamą łączą ją nie tylko cechy charakteru, ale także barwa oraz intonacja głosu. I chociaż Agnieszka zarzekała się, że nigdy nie pójdzie w ślady mamy, ostatecznie wybrała tę samą ścieżkę kariery. Po ukończeniu studiów na kierunku zarządzanie i marketing od razu zaczęła pracę jako lektorka. Jest również specjalistą od PR-u i prowadzi wraz z matką firmę Literaton, zajmującą się rękodziełem artystycznym.

Prywatnie jest mamą dwóch córek — Zosi i Hani, które stawia zawsze na pierwszym miejscu. Nie wiadomo jednak, czy Barjasz ma męża. Lektorka unika o nim rozmów. Kiedy jest zajęta praca, opiekę nad wnuczkami przejmuje Czubówna. Odbiera je ze szkoły i organizuje im czas. Dziewczynki uwielbiają, kiedy babcia czyta im na dobranoc.

Kobiety nie zawsze miały tak dobre relacje. Barjasz wychowywała się w domu, który nie był tradycyjny. Ojciec Agnieszki Barjasz opuścił jej matkę — Krystyna Czubówna samotnie zajmowała się córką. Dziewczynka często widziała smutną matkę i aby nie przysparzać jej zmartwień, nie dzieliła się z nią swoimi problemami. Mała Agnieszka często towarzyszyła matce w studio nagraniowym. Czubówna podkreśla jednak, że dziewczynka była niezwykle spokojnym dzieckiem, potrafiła godzinami siedzieć w ciszy, podczas, gdy ona nagrywała audycje radiowe.

Pierwszy bunt przyszedł w szkole średniej. W wyniku konfliktu z dwoma nauczycielami nastolatka musiała nawet zmienić szkołę. To właśnie wtedy obiecała sobie, że nigdy nie pójdzie w ślady Czubówny. Podkreśla jednak, że to własnie od matki nauczyła się być silną, samodzielną i niezależną finansowo.

Dodaj komentarz