Lifestyle

Kim jest Agnieszka Dziekan?

Agnieszka Dziekan to nowa polska WAGs, a więc partnerka/żona piłkarza. Kogo wybranką jest ta dziewczyna? Jest ona miłością piłkarza Górnika Łęczna Krzysztofa Danielewicza.

Spory sukces

Co jak co, ale Agnieszka Dziekan to nietypowa kobieta piłkarza, która chciałby jedynie siedzieć i pachnięć. Nic bardziej mylnego. Agnieszka Dziekan to kobieta z ambicjami. Właśnie udało jej się wygrać casting na pojedynkę do programu na TVP1 „Dzień dobry Polsko”.

Skąd pochodzi Agnieszka Dziekan? Agnieszka Dziekan pochodzi ze Starachowic. Musimy jednak wiedzieć, że swoje ostatnie lata spędziła we Wrocławiu. To właśnie we Wrocławiu studiowała. Studiowała na Uniwersytecie Wrocławskim kierunek – komunikacja wizerunkowa. Ma ogromne doświadczenie w mediach. Zdobywała swoje doświadczenie chociażby poprzez pracę w sportowych serwisach w stacji TVP3 Wrocław. Co ciekawe nie zawsze pracowała w mediach. W swojej przeszłości pracowała także w jednym ze sklepów marki – ZARA.

Ogromny szok

Powróćmy jeszcze na moment do zwycięstwa w castingu programu „Dzień dobry Polsko”. Jak mówiła sama zainteresowana dowiedziała się o swoim zwycięstwie właśnie przy oglądaniu programu „Dzień dobry Polsko”. Mówiła także, że w tym momencie nie znała w zasadzie żadnych szczegółów współpracy. Widzowie mieli okazję Agnieszkę Dziekan zobaczyć jeszcze przed przerwą wakacyjną. Agnieszka Dziekan zrobiła jeszcze jeden krok do przodu i postanowiła, że we wrześniu przeprowadzi się do z Wrocławia do stolicy Polski – Warszawy.

Oczywiście pogodynka jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Jej fani i obserwatorzy bardzo szybko dowiedzieli się o jej sukcesie. Oczywiście posypały się od razu gratulacje.

Agnieszka Dziekan nie zamierza jednak spożywać na laurach. Wciąż chce się rozwijać, edukować oraz zdobywać nowe doświadczenie. Sądząc po jej dotychczasowych sukcesach i dążeniu do celu na pewno jej się uda. Co jak co, ale jesteśmy o tym przekonani. Powinniśmy na pewno mieć świadomość, że jeszcze o niej usłyszymy. Jesteśmy pewni, że z telewizji nie zniknie. Wręcz przeciwnie będziemy mogli ją oglądać w wielu programach, a może nawet w innej stacji? Kto wie? Czas pokaże.

Piłkarz Górnika Łęczna może być naprawdę dumny ze swojej wybranki. Na pewno nigdy nie przyniesie mu wstydu. Co więcej piłkarz może liczyć na swoją kobietę, nawet w trudniejszych momentach, których niestety w takim zawodzie jak piłkarz nie brakuje. Musimy przyznać jedno – świetnie razem wyglądają i mamy nadzieję, że będą razem już zawsze. Pięknie się na nich patrzy.

Dodaj komentarz