Uncategorized

Zawieszki do naszyjników – prosty sposób na zmianę stylizacji

Choć łańcuszek solo zawsze wygląda modnie i dodaje uroku, to właśnie dzięki zawieszkom, naszyjnik zyskuje nowy styl i niepowtarzalny charakter! Zawieszki mogą całkowicie odmienić look, dodać elegancji lub nonszalanckiego luzu.

Najczęściej wybierane zawieszki

Łańcuszek i zawieszka serce są często wybierane jako prezent dla ukochanej osoby. Proste formy serca ze złota czy srebra to wersja minimalistyczna. Subtelna forma czy to pełnego, czy tylko obrysu w kształcie serca z pewnością będzie zawsze strzałem w dziesiątkę. To nienachalna, ale niezwykle romantyczna zawieszka, która będzie przypominała o ukochanej osobie, kiedy tylko dotkniemy ozdoby na łańcuszku.

Zdecydowanie bardziej urozmaicone są zawieszki z kamieniami szlachetnymi, takimi jak rubiny, szafiry czy onyksy. Nie brakuje im mocy koloru i radośnie dodają energii.  Popularnym wyborem jest także zawieszka z diamentem, która potrafi skrywać w sobie dodatkowe znaczenie. Brylanty są przecież symbolem nieskończonej miłości – dlatego taka zawieszka do naszyjnika jest wyjątkowym prezentem, który można podarować kochanej osobie.

Bardzo popularnym wyborem są motywy roślinne: koniczyny czy kwiaty. Te zawieszki potrafią być zarówno subtelnymi dodatkami, jak i dekoracyjnymi elementami przyciągającymi spojrzenia. Wśród zawsze modnych akcentów są także zawieszki ze znakami zodiaku. Z takiego podarunku ucieszy się na pewno każda zodiakara! Wybór zawieszek od YES jest niezwykle duży – z pewnością znajdziesz więc idealny dodatek na co dzień, a także nieco bardziej wyrafinowane i droższe propozycje.

Klasycznym i eleganckim wyborem jest zawieszka z brylantem, którą dodatkowo rozświetlać mogą topazy, ametysty czy turmaliny. Połączenie różnych kamieni szlachetnych podnosi prestiż zawieszki. Wśród najczęściej wybieranych zawieszek, warto zwrócić uwagę na te z kolekcji Wiktoriańskiej, Jubilé czy Metropolitan. Są one nie tylko zniewalająco piękne, ale wspaniale komponują się z biżuterią z tych kolekcji, dodając jeszcze więcej blasku i luksusu.

Komu sprezentować zawieszki

Z zawieszki w kształcie serca z pewnością ucieszy się nie tylko Twoja druga połówka, ale również i mama, siostra czy przyjaciółka. Podarowany dodatek będzie wspaniałą pamiątką waszego wspólnie spędzonego czasu i uhonorowaniem relacji, jaką macie.

Zawieszka do naszyjnika do także często prezent dla najmłodszych miłośników biżuterii. W ofercie YES znajdziesz zarówno dziecięce wzory z jednorożcem, motylkami czy pierwszą literką imienia, ale także pamiątkowe medaliki czy krzyżyki. Są to zawieszki chętnie wybierane jako prezent z okazji Chrztu czy Pierwszej Komunii. Z tej okazji można podarować dziecku zarówno srebrną wersję zawieszki, jak i jej nieco droższą, złotą wersję.

Z pewnością ogromną zaletą zawieszek jest to, że ten sam łańcuszek może wyglądać zupełnie inaczej w towarzystwie skromnego serduszka czy koniczynki, a zyskiwać na prestiżowym blasku, kiedy zawiśnie na nim diamentowe dzieło sztuki złotniczej.

Sprawdź ogromny wybór zawieszek i wybierz te, które najlepiej komponują się z Twoim charakterem i stylem! Z pewnością znajdziesz idealne dodatki, które będą towarzyszyć Ci każdego dnia.

Dodaj komentarz