Uncategorized

Przygotowania do wiosennych wycieczek: krok pierwszy – odpowiednie buty.

Pierwsze promienie słońca i nadchodzący koniec przymrozków zachęcają do wychodzenia na zewnątrz i cieszenia się świeżym powietrzem. Zanim jednak na dobre rozpocznie się zdobywanie górskich szlaków lub długie spacery z najbliższymi, warto dobrze się do tego przygotować, zaczynając od bazy garderoby – jakie obuwie wybrać w zależności od potrzeb?

Dla fanów adrenaliny

Miłośnicy podbijania szczytów doskonale wiedzą, że kluczowym elementem każdej wyprawy jest wygodne, wytrzymałe i dopasowane obuwie. Właśnie dlatego wybierając odpowiednie buty do misji specjalnych, należy zwrócić szczególną uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane, czy posiadają membranę, amortyzację i przyczepność.

Zgodnie z hasłem “Ostatnie buty trekkingowe, jakie kupisz”, najnowsza odsłona Keen TARGHEE IV to produkt na lata, o udoskonalonej formule, którego wcześniejsze wersje pokochały tysiące wędrowców. Nic dziwnego – 7 autorskich technologii zawartych w tym modelu udowadnia, że sprawdzi się w najcięższych warunkach. Deszcz? KEEN.DRY to wodoodporna (i oddychająca) membrana, jednocześnie odprowadzająca wilgoć na zewnątrz. Większa amortyzacja? Podeszwa środkowa LuftCore z piankowym rdzeniem od KEEN jeszcze lepiej amortyzuje wstrząsy.

Odświeżona odsłona dostępna jest w trzech barwach: czekoladowej, srebrnej oraz khaki, wykonana ze skóry Better Leather, pochodzącej z garbarni certyfikowanej przez LWG (Leather Working Group). Wysoką jakość dopełniają akcenty, jak zastosowanie KEEN.FUSION, czyli wykorzystanie ciepła i ciśnienia dla trwalszego wiązania i lepszej przyczepności.

Dla miłośników streetwear’u

KEEN VERSACORE SPEED to wysokiej jakości produkt trekingowy, który idealnie sprawdzi się również na co dzień. Wodoodporny model dedykowany kobietom i mężczyznom, z gumową podeszwą z wypustkami KEEN.ALL-TERRAIN, gwarantującą lepszą przyczepność. Prosty fason w połączeniu ze sprężystą podeszwą i klasycznymi barwami pozwolą na tworzenie licznych stylizacji nie tylko sportowych.

Dla całej rodziny

KEEN MOTOZOA to tenisówki, które sprawdzą się tak samo dobrze w mieście, jak i na pierwszych terenowych spacerach, przyzwyczajając do najwyższego komfortu już od najmłodszych lat. Posiadają pełne wyposażenie terenowo-miejskie, w tym wodoodporność, system zakładania na bungee lace-lock oraz piankę EVA dla lepszej amortyzacji i komfortu użytkowania. Szeroki wybór trekkingowego obuwia od KEEN, które sprawdzi się również w mieście, to odpowiedź na wysokiej jakości produkty multifunkcyjne, gotowe na postawienie pierwszego kroku na spacerze czy górskiej wyprawie.

Dodaj komentarz