Uncategorized

Unisexowy sznyt z metką Basedevie

Minimalizm nie rozróżnia płci, co idealnie udowadnia marka Basedevie, oferująca proste, wygodne ubrania bez zbędnych zdobień. Uwielbiany przez pokolenie Millenialsów brand, promuje basicowe ubrania – od niezawodnych bluz, przez spodnie dresowe, aż po T-shirty, które projektuje z niezwykłą troską.

Minimalizm to jednak coś więcej niż tylko prostota w projektowaniu ubrań. To również wybór stonowanych kolorów i rezygnacja z widocznych logotypów czy dużych grafik. Coraz częściej decydujemy się na zakup ubrań, które tworzą spójną garderobę kapsułową, wpisując się w tendencję zrównoważonej mody. Ten trend to nie tylko uproszczenie formy, ale także życie w duchu „slow”, refleksja nad konsumpcjonizmem i dążenie do zmiany naszych społecznych nawyków.

Wybierając ubrania, kluczową kwestią jest materiał, z którego są wykonane. Stawiając na zrównoważoną modę, wybieramy trwałe, zachowujące kolor i odporne na zniszczenie ubrania, które łatwo dopasować do reszty garderoby i tworzyć z nich różnorodne stylizacje. Wysokiej jakości materiały naturalne jak bawełna, len czy wełna zapewniają komfort noszenia w przeciwieństwie do ubrań wykonanych z syntetyków pochodzących z ropy naftowej.

Moda basic, którą proponuje Basedevie, opiera się na wysokiej jakości naturalnych materiałach, lokalnej produkcji i prostym podejściu do życia. Marka ta, mocno zakorzeniona w streetwearze, proponuje ubrania unisex, takie jak grube bawełniane bluzy o luźnych krojach, spodnie dresowe w różnych fasonach oraz T-shirty w kilku wersjach kroju. Jak podkreślają twórcy marki “Nie potrzebujesz kilkunastu kiepskich dresów. Wystarczą Ci jedne dobre, które zostaną z Tobą na dłużej”. To właśnie może stanowić definicję minimalistycznej mody basic.

Dodaj komentarz