Lifestyle

Pomysł na prezent dla chłopaka – dlaczego lepiej podarować emocje, niż przedmioty?

Zbliżają się kolejne urodziny Twojego chłopaka? A może zbliża się Wasza rocznica lub wizja Świąt i pięknie ubranej choinki wraz z prezentami pod nią coraz bliżej? To normalne, że zastanawiasz się nad prezentem, który nie tylko ucieszy, ale i zaskoczy. Bądźmy szczerzy: trudno o prawdziwy wybuch emocji na widok zestawu śmiesznych skarpetek, nowego pada do gry na Playstation czy nowego smartwatcha. Takie prezenty mają też do siebie to, że czasami można nie trafić w gust.

My proponujemy na prezent dla chłopaka coś niematerialnego (no, może trochę, bo będzie tu voucher), dostarczającego nieznanych mu dotąd przeżyć i emocji. 

Emocje i przeżycia są zdecydowanie prezentem z górnej półki. To co, gotowi, by dowiedzieć się czym jest voucher na latanie w tunelu aerodynamicznym Flyspot?

Ideą prezentu jest zaskoczenie i sprawienie radości

Wyobraźcie sobie, że dostajecie voucher w prezencie na latanie. Na prawdziwe latanie, nie żadne kino 5D. Voucher do Flyspot. Co to Flyspot? To marka najnowocześniejszych tuneli aerodynamicznych w Europie. Korzystając z innowacyjnych technologii, wiedzy i doświadczenia powstało miejsce, w którym latanie stało się całkowicie bezpieczne i dostępne praktycznie dla każdego, od dzieci po seniorów.

Brzmi dobrze? Kto z nas nie chciałby spróbować latania i to tylko i wyłącznie unosząc się na strugach powietrza?

W Polsce są aż trzy tunele aerodynamiczne: w Warszawie, Katowicach i Mirosławicach koło Wrocławia.

Źródło: sklep.flyspot.com

Jak podarować emocje chłopakowi?

Podaruj chłopakowi emocje i przeżyjcie wspólnie piękne chwile! Niekoniecznie musisz wręczyć pięknie opakowany voucher. Co powiesz na aranżowany spontan? Lekko aranżowany, bo musisz wcześniej ustalić dzień i godzinę latania w tunelu (ale Twój chłopak niekoniecznie musi o tym wiedzieć). Potem zabierasz go tylko na romantyczny obiad, a potem jedziecie do tunelu (pamiętając, by znaleźć się tam co najmniej 30 minut przed umówioną godziną latania).

Na miejscu zostanie odpowiednio przeszkolony, a instruktorzy pomogą mu dobrać odpowiedni kombinezon, gogle, kask i zatyczki do uszu.

Jesteś w stanie wyobrazić sobie jego zaskoczenie? My takich emocji widzimy wiele każdego dnia. Uczucie szczęścia, którego doświadcza się podczas latania, jest nieporównywalne z niczym innym. 

Jak wygląda lot w tunelu aerodynamicznym Flyspot?

Jak już wspominaliśmy, w tunelu trzeba znaleźć się co najmniej 30 min przed zarezerwowaną godziną latania. Każda z latających osób podpisuje najpierw oświadczenie,w którym zaświadcza, że nie znajduje się np. pod wpływem substancji psychotropowych czy alkoholu ani też nie ma przeciwwskazań do wykonywania lotów w tunelu. 

Chociaż ich lista nie jest długa, warto upewnić się, że zdrowie pozwoli Twojemu chłopakowi na bezpieczne i komfortowe latanie. Do przeciwwskazań należą: problemy ze stawami, wypadnięcie (w tym w przeszłości) stawu barkowego, problemy z kręgosłupem uniemożliwiające bezpieczne wygięcie się do tyłu, problemy z sercem (w tym przebyty zawał serca lub udar), choroby psychiczne, waga powyżej 130 kg, padaczka, a w przypadku kobiet- ciąża. 

Po ubraniu się w kombinezon, dopasowaniu gogli i kasku, Twój chłopak uda się na krótkie szkolenie z naszym instruktorem i resztą grupy (we Flyspot jedna grupa liczy maksymalnie 10 osób, będą to ludzie, którzy wybrali tę samą godzinę latania co wy). Tam dowie się, jak wchodzi się i wychodzi z tunelu, jaką sylwetkę przybrać, by latanie było wygodne i komfortowe oraz poza kilka znaków, za pomocą których będzie porozumiewał się z nim instruktor. Ponieważ w tunelu jest głośno, przed założeniem kasku zakłada się także stopery do uszu. Później cała grupa wchodzi z instruktorem do tzw, śluzy, siada na ławeczce i każdy po kolei wchodzi do środka tunelu z instruktorem. Loty dla osób początkujących trwają po 1,5 minuty. Po pierwszym takim locie osoba latająca idzie na koniec ławki, po czym do tunelu wchodzą kolejni ludzie z kolejki. Każdy łącznie polata 2 razy po 1,5 minuty (chyba że zrobicie rezerwację na wtorek, wtedy w promocji dostaniecie 1-minutowy lot gratis!).

Źródło: sklep.flyspot.com

Lot w tunelu aerodynamicznym to prezent odpowiedni dla każdego chłopaka

Chyba nie istnieje na świecie chłopak, który nie ucieszyłby się vouchera na latanie we Flyspot. I to zarówno takiego,który kocha adrenalinę, jak i spokojnego, kanapowego lwa 🙂 Prawda jest taka, że ten sport nadaje się dosłownie dla wszystkich. Dzieje się tak dzięki ścisłej kontroli i opiece instruktora oraz procedurom bezpieczeństwa. 

Nad bezpieczeństwem lotów czuwa nie tylko instruktor będący z latającymi osobami w powietrzu. Drugi pracownik, znajdujący się w specjalnym, przeszklonym pomieszczeniu tuż przy tunelu, steruje prędkością powietrza i reaguje na to, co dzieje się wewnątrz. A trzeci, kolejny, stoi podczas latania w wejściu do tunelu i w razie potrzeby w sekundę jest w stanie znaleźć się w środku i pomóc, jeśli tylko sytuacja tego wymaga. 

Dlatego z lotów w tunelu mogą korzystać już dzieci od 3. roku życia, młodzież, osoby dorosłe i seniorzy – i oczywiście Twój chłopak. 

Wybierz voucher na lot w tunelu Flyspot i podaruj swojemu chłopakowi niezapomniane emocje!

Co może być lepszym pomysłem na wyjątkowy prezent dla chłopaka niż voucher na pełne emocji i radości chwile we Flyspot? Chyba tylko sytuacja, w której pierwsze loty staną się odkryciem sportowej  pasji. 

Lot w tunelu aerodynamicznym daje możliwość wzniesienia się nawet na kilkanaście metrów nad poziomem podłogi. Zdecydowanie częściej jednak lata się na wysokości około 2-5 metrów nad siatką. Taka wysokość jest wystarczająca, by w pełni doświadczyć swobodnego spadania i poczuć niezwykłe uczucie wolności, jakie daje unoszenie się w powietrzu.

Ta niezwykła przygoda bywa uzależniająca. I wcale nie musi skończyć się na tym jednym razie.

Być może po pierwszych lotach Twój chłopak złapie bakcyla i już niebawem  dołączy do elitarnej ekipy profesjonalistów, którzy szkolą się i rozwijają swoje umiejętności w tunelach na całym świecie?

Źródło: sklep.flyspot.com

Zdjęcia w treści artykułu pochodzą ze strony sklep.flyspot.com

Dodaj komentarz