Moda

Rosa Chains – polska biżuteria uwielbiana przez gwiazdy

Rosa Chains to artystyczne dziecko Agnieszki Rosy. Marka została założona w 2012 roku i szybko podbiła serca gwiazd. Kobiety chwalą ją sobie za ponadczasową prostotę i elegancję. W kolekcjach Rosy znajdziemy kolczyki, naszyjniki i pierścionki, wykonane z wysokiej jakości złota i szlachetnych kamieni. Biżuterię można kupić w sklepie internetowym, w sklepach Red Rubin oraz we flagowych salonach marki .

Biżuteria Rosa Chains

Agnieszka Rosa, założycielka marki Rosa Chains, jest absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej oraz projektantką. Biżuteria Rosa Chains wykonana jest przede wszystkim ze złota i cechuje się niezwykłą delikatnością oraz subtelnością. Doskonale prezentuje się jako niezobowiązujący dodatek zarówno w codziennych, jak i wieczorowych stylizacjach. Jak wygląda najnowsza kolekcja?

Rosa Chains — nowa kolekcja

Nowa kolekcja Rosa Chains to połączenie klasycznego minimalizmu z dekadenckim klimatem lat 20. Biżuteria została stworzona na bazie wysokiej jakości surowców, takich jak: złoto, perły, diamenty oraz ręcznie rzeźbione kamienie. W kolekcji znajdują się pierścionki, naszyjniki, kolczyki oraz bransoletki. Szczególną uwagę przyciągają sygnety ze złotą gwiazdą oraz trójwymiarową rzeźbą, a także medalion z diamentem, który został zainspirowany kieszonkowym zegarkiem.

Jestem pełna uznania dla zanikającej sztuki jubilerskiej. Otwierany medalion-serce z mojej nowej kolekcji to nie tylko piękny przedmiot, ale również mała rzeźba, która skrywa sekret i ma własną duszę — mówi Agnieszka Rosa.

Nowa kolekcja dostępna jest na stronie internetowej marki oraz w sklepach stacjonarnych, w Warszawie oraz w Poznaniu.

Rosa Chains — sklepy

Pierwszy sklep Rosa Chains powstał w Warszawie, kolejny w Poznaniu. W obu dominuje styl art deco połączony z nowoczesnym designem. Eleganckie białe i czarne ściany przenikają się z zabytkowymi, drewnianymi meblami. Większość z nich projektantka wyszukała sama na targach staroci oraz w Internecie. Za nowoczesne akcenty odpowiadają awangardowe lampy oraz pomalowano na złoto rury.

Dodaj komentarz