Uncategorized

Gothic Americana – nowa kolekcja Dr Martens

Dr. Martens znów wyznacza nowe ścieżki w modzie, tym razem z kolekcją Gothic Americana, która wzbogaca charakterystyczne dla marki modele o dzikozachodnie motywy i subkulturowe wpływy. Ta specjalna seria wprowadza świeże, progresywne wersje kultowego obuwia Dr. Martens, dając miłośnikom marki możliwość wyrażenia siebie przez niekonwencjonalne interpretacje tych ikon.

Kolekcja limitowana Gothic Americana to prawdziwa gratka dla entuzjastów Docsów, oferująca unikatowe warianty butów, które na pewno ożywią każdą garderobę. W Polsce dostępne są następujące modele:

  • 1460: klasyczny, wysoki model z ośmioma oczkami, odświeżony białymi dekoracyjnymi naszyciami i metalowymi elementami. Wykonany z wytrzymałej, lekkiej skóry Wanama w klasycznym czarnym kolorze, wyposażony w praktyczny boczny zamek dla łatwiejszego zakładania. Tradycyjna podeszwa podkreśla dzikozachodnią interpretację marki.
  • 1461: niski, trzyoczowy klasyk, uszyty ze skóry Wanama w intensywnej czerni, z białymi aplikacjami i metalowymi ćwiekami, które dodają charakteru. Model ten łączy minimalistyczny styl z maksymalnym wyrazem osobowości, oparty na ikonicznej podeszwie Dr. Martens.
  • Loafer Adrian: elegancki, wsuwany model wykonany z wytrzymałej skóry Wanama o delikatnym połysku, z białymi ozdobnymi elementami na cholewce i skórzanymi frędzlami, które dopełniają całość.

Dodaj komentarz