Lifestyle

Jak perfekcyjnie zorganizować wesele ?

Huczne wesele to niezmiennie część naszej tradycji.

Czy warto organizować wesele na własną rękę ?

Chociaż są osoby, które wolą przeżyć ten najważniejszy dzień życia bardziej kameralnie to jednak znakomita większość młodych par pragnie podzielić się swoją radością z liczną grupą rodziny i przyjaciół. Jednym z wyjść jest zatrudnienie wedding planera – jest to jednak usługa dość drogą. Można też próbować zorganizować wszystko samemu. Tutaj trzeba liczyć się z ogromnym nawałem pracy, która czasem trudno pogodzić z codziennymi obowiązkami.
Sama ceremonia ślubna, restauracja, transport, fotograf – można by wyliczać długo. Restauracja chętnie przyjmie weselnych gości, ale trzeba liczyć się z tym, że poza jedzeniem i obsługą kelnerską nie można liczyć na żadną inną pomoc. Restauracje, szczególnie w tak dużym mieście jak Warszawa niechętnie zgodzą się na spożywanie własnego alkoholu – pochłonie to znaczną część ich marży. Jest jeszcze wyjście pośrednie – sala weselna w mazowieckim to miejce, które oprócz przyjęcia pomoże dopracować inne szczegóły uroczystości.

Którą salę weselną w mazowieckim wybrać najlepiej ?

Domweselnyastoria.pl to obiekt, który został specjalnie przygotowany z myślą o organizacji przyjęć weselnych. Dysponuje aż trzema salami do wyboru. Pierwsza to duża sala typowa dla tradycyjnych wesel nawet na kilkaset osób. Druga jest bardziej kameralna. Dla wybierających niekonwencjonalny styl przyjęcia przeznaczona jest oranżeria, gdzie dodatkowo może odbyć się cywilna uroczystość zawarcia ślubu. Domweselnyastoira.pl pomimo wielkości obiektu zapewnia, że w jednym terminie odbywa się tylklo jedno wesele. Goście nie mieszają się z gośmi innych imprez i mogą poczuć się jak u siebie. Właściciel domweselnyastria.pl są z wykształcenia szefami kuchni. Dzięki temu mogą przygtować weselne menu zgodnie z najbardziej wyszukanymi życzeniami gości. Domweselnyastoria.pl dopuszcza spożywanie własnych napojów alkoholowych bez żadnych ograniczeń ani tak zwanej opłat korkowej. Jest to jedna z najchętniej wybieranych sal weselnych w mazowieckim.

Czy sala weselna w mazowieckim może pomóc w organizacji przyjęcia ?

Zdecydowanie tak. Domweselnyastoria.pl pomoże zorganizawć transport dla gości, a dla tych z własnymi samochodami zapewnia parking strzeżony. Goście mogą wypocząć w komfortowych pokojach 1 i 2-osobowych. Mogą też liczyć na śniadanie, a także na przyjęcie poprawinowe. W pakietach oferowanych przez dom weselny w mazowieckim dla większej liczby gości zagwarantowany jest także fotograf, kamerzysta, a także wykwalifikowana animatorka dla najmłodszych gości.

Dodaj komentarz