Lifestyle

Mr. Darcy jest do wzięcia! Livia Giuggioli i Colin Firth rozstali się!

Słynny Mr. Darcy z filmu „Dziennik Bridget Jones”, czyli Colin Firth jest do wzięcia! Angielski aktor, po dwudziestu dwóch latach małżeństwa, rozstał się z żoną — Livią Giuggioli. Co przyczyniło się do rozwodu? I kim jest piękna Livia Giuggioli?

Mr. Darcy do wzięcia

Angielski aktor, Collin Firth, rozpoznawalność zyskał dzięki roli Mr. Darcy’ego w filmie „Dziennik Bridget Jones” (a podobno nie chciał jej przyjąć). Na koncie ma również inne wspaniałe występy m.in. w filmie „Samotny mężczyzna” Toma Forda oraz „Jak zostać królem”, który przyniósł mu Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego.

O życiu prywatnym aktora do tej pory wiadomo było niewiele, oprócz tego, że szczęśliwe żyje zarówno w Londynie, jak i w Rzymie z żoną, włoską producentką filmową Livią Giuggioli. Para wychowała wspólnie dwóch synów — Lucę i Matteo. Colin Firth ma również 29-letniego syna ze związku z aktorką Meg Tilly.

Ostatnio media obiegła wieść o rozwodzie aktora. Natychmiast zaczęto spekulować na temat powodu rozstania Colina Firtha i Livii Giuggioli. Nie jest tajemnicą, że para ma za sobą poważny kryzys spowodowany romansem Livii z włoskim dziennikarzem Marco Brancaccią, którego para oskarżyła później o nękanie. Do romansu żona aktora przyznała się publicznie w wywiadzie w 2018 roku. Prawdopodobnie to właśnie jest przyczyną ich rozstania – Colin Firth nie był w stanie zapomnieć o zdradzie żony.

Kim jest Livia Giuggioli?

Livia Giuggioli urodziła się w 1969 roku w Rzymie. Z zawodu jest reżyserką oraz producentką filmową. Z Firthem poznała się podczas produkcji serialu telewizyjnego dla BBC „Nostromo” w Kolumbii. Para wzięła ślub w 1997 roku, mają dwóch synów. Firth i Giuggioli założyli wspólnie firmę producencką Nana Productions. Oprócz tego Livia wraz z bratem Nicola, działa w organizacji na rzecz zmian klimatycznych Eco-Age.

W 2018 roku małżeństwo przeżyło poważny kryzys, kiedy Livia przyznała się do zdrady aktora w 2015 i 2016 roku z włoskim dziennikarzem, Marco Branccacia. Sprawa romansu wyszła na jaw, kiedy Brancaccia został oskarżony o nękanie rodziny Firthów.

Wygląda na to, że Mr. Darcy, w którym kochało się tysiące kobiet, już niedługo będzie do wzięcia. Szkoda tylko, że para rozstaje się po tylu wspólnych latach.


Dodaj komentarz