Uroda

Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej uwielbiane przez pacjentów

Zdobycze medycyny estetycznej pozwalają dziś na korekty i poprawy najrozmaitszych przeszkadzających nam defektów. Ogromnym sukcesem dzisiejszej medycyny dermatologicznej jest to, że efekty zabiegów są tak naturalne i ładnie się prezentujące. Stąd stale rosnące grono klientek i klientów klinik upiększających, którzy nie boją się już skutków ubocznych i nienaturalnych efektów po zabiegu. Różnego rodzaju zabiegi poprawiające nasz wygląd pozwalają dziś na poprawę wyglądu naszej twarzy, skóry ciała, ale także włosów i paznokci. Ogromne zastosowanie ma choćby bardzo szeroko stosowany w medycynie estetycznej laser, który służy zarówno do depilacji, zamykania naczynek, jak i usuwania przebarwień czy niechcianych już tatuaży.

Uniwersalny zabieg poprawiający wygląd naszej skóry

Jednym z wiodących zabiegów upiększających jest mezoterapia. Wielu osobom kojarzy się z zabiegiem bolesnym, tymczasem dzięki innowacyjnemu urządzeniu jakim jest stosowany w Dermapoint Vital Injector 2 można przeprowadzić zabieg mezoterapii zupełnie bezboleśnie, bez zasinień i innych niechcianych oznak na skórze. Substancje odżywcze wprowadzane są pod skórę dzięki metodzie próżniowej, która odciąga skórę od naczyń krwionośnych i nerwów. Specjalista dobiera koktajl stricte pod potrzeby danego pacjenta, by zabieg przyniósł nam jak najwięcej korzyści już po pierwszym zastosowaniu. Nie musisz martwić się o rekonwalescencję, nie ma potrzeby brania L4 czy rezygnowania z zaplanowanych rozrywek. W mało inwazyjny sposób poprawić można stan naszej skóry i zahamować procesy starzenia, dlatego zabieg ten polecany jest tak szerokiemu gronu klientów.

Unrecognizable plastic surgeon in protective gloves making nonsurgical rhinoplasty for handsome man at aesthetic clinic, injecting filler in his nose, side view. Modern plastic surgery concept

Broń do walki ze zmarszczkami

Drugim zdecydowanie hitowym zabiegiem w Derma point jest redukcja zmarszczek przez ostrzykiwanie kwasem hialuronowym. Jest to naturalny składnik naszej skóry, którego właściwości higroskopijne pozwalają na wiązanie dużej ilości wody. Dzięki temu chroni naszą skórę przed przesuszeniem i stymuluje produkcję włókien kolanowych. Z upływem lat ilość kwasu w naszej skórze maleje, co przekłada się na utratę elastyczności i sprężystości skóry. Dzięki możliwościom dzisiejszej medycyny estetycznej przy użyciu kwasu można wypełnić zarówno mniejsze zmarszczki jak i większe bruzdy. Zabieg ten lubiany jest i przez kobiety, i przez mężczyzn. Efekty utrzymują się od 9 do 12 miesięcy, a ilość drobnych mankamentów, jakie możemy przy pomocy kwasu „naprawić” jest naprawdę imponująca.

Ratunek dla włosów

Przeszczep włosów od lat stosowany jest jako metoda walki z łysieniem. Dzięki innowacyjnej metodzie FUE stał się on znacznie mniej inwazyjny i stale rośnie liczba klientów zainteresowanych jego przeprowadzeniem. Metoda FUE stosowana w Dermapoint polega na pobieraniu pojedynczych mieszków włosowych, nie zachodzi potrzeba wycinania fragmentów skóry, a po wycięciu mieszka włosowego zostaje jedynie mikroskopijna blizna. Co ważne, włosy można pobierać zarówno z głowy, jak i klatki piersiowej czy kończyn. Zabieg przeszczepu włosów metoda FUE polecany jest szczególnie w leczeniu łysienia androgenowego czy pourazowego. Specjalista Dermapoint w każdym przypadku konsultuje z pacjentem szczegółowe kroki, jakie należy wykonać przed zabiegiem, jak i przebieg rekonwalescencji.

Dodaj komentarz