Moda

Pasek Gucci – dodatki klasy premium

Wśród wielu różnych dodatków uatrakcyjniających codzienne stylizacje, pasek Gucci zdecydowanie należy do tych najbardziej pożądanych. Marka będąca połączeniem jakości, trwałości i nieszablonowej klasyki to coś, co pozwala się wyróżnić! Jaki paski znajdziemy w ofercie Gucci?

Pasek Gucci – modele dla kobiet i mężczyzn

Włoski dom mody Gucci od lat jest jedną z najbardziej prestiżowym firm modowych. Założony w Toskanii w 1921 roku, ma na swoim koncie oryginalne produkty odzieżowe, które są rozchwytywane na całym świecie. Wśród najpopularniejszych dodatków do eleganckich stylizacji wyróżniają się przede wszystkim kultowe już torby bamboo oraz paski – zarówno w wersjach damskich, jak i męskich.

Damskie paski Gucci

  • Wykończone w subtelnym, kobiecym, zdecydowanym stylu
  • Dostępne w wielu różnych wariacjach, tak, by swobodnie mogły pasować do różnych stylizacji
  • Najczęściej w kolorze czerni, beżu, cielistej skóry, ale i w wersjach grafitowych, błękitnych pastelach, soczystej pomarańczy, bieli oraz w projektach zaskakujących wzorzystością
  • Wykonane z wysokiej jakości skóry, z charakterystycznym polerowanie na wysoki połysk lub w wersji półmatowej
  • Klamry w kilku klasyczny wariantach, które są typowe dla marki: złote, czarne lub zgodne z kolorystyką paska. Większość klamer w najnowszych propozycjach marki to dwie nakładające się na siebie litery G (GG), co jest nawiązaniem do pełnej nazwy firmy czyli Guccio Gucci i tym samym do imienia i nazwiska jej założyciela.
  • Dostępne w dwóch charakterystycznych formach: pierwsza to pasek gładki, z klamrą naniesioną wprost na jego froncie, a druga to pasek wykonany w formie plecionego łańcuszka, w którym znak firmowy GG umieszczony jest na lekko zwisającym ku dołowi paska „sznureczku”. Te dwa warianty pozwalają wykorzystać pasek Gucci zarówno do stylizacji bardzo klasycznych, formalnych i eleganckich, jak i do tych zdecydowanie bardziej swobodnych.

Męskie paski Gucci

  • Precyzyjne wykonanie każdego detalu
  • Cielęca skóra wykończona na najwyższym poziomie
  • Pasujące do paska klamry – najczęściej w kolorze złota, przy zachowaniu minimum prostoty i męskiej klasyki

Większość klientów od lat lubujących się w produktach tej włoskiej marki, podkreśla przede wszystkim jej jakość i solidne wykonanie idealnie korespondujące z włoskimi klimatami designerskimi. Mówi się, że dzięki akcesoriom od Gucci błyszczy się w każdej sytuacji: na ważnych i eleganckich spotkaniach biznesowych, eventach, wyjazdach, delegacjach, randkach, ale i podczas codziennych spacerów po wielkim mieście. Niekwestionowany lider mody w kategorii premium!

Dodaj komentarz