Uncategorized

Ponad 20 artystów, 10 godzin szaleństwa, 3 sceny i specjalna oprawa audiowizualna – poznajcie Silesia Beats!

25 maja w PreZero Arena Gliwice odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Silesia Beats, festiwal muzyki elektronicznej, na którym zobaczymy DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE oraz inne gwiazdy sceny elektronicznej. Na uczestników czeka 10 godzin muzyki na żywo, podzielonej na 3 sceny, z udziałem ponad 20 artystów. Wydarzenie to będzie nie tylko okazją do wspólnej zabawy, ale także świętem muzyki, radości i niesamowitej atmosfery, gdzie różnorodność staje się zaletą, a muzyka łączy wszystkich uczestników w uniwersalnym języku.

Główni artyści, DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE, znani z Tomorrowland i zwycięzcy w plebiscycie Top 100 DJs, zapewnią niezapomniane wrażenia, przenosząc publiczność w świat wielkich festiwali. Do nich dołączy DON DIABLO, pionier future house, który zabrać ma zamiar uczestników w podróż do przyszłości elektroniki.

Na festiwalu nie zabraknie także innych znakomitych artystów, w tym WESTBAM, MOGUAI, JUICY M, MARTIN JENSEN, i wielu innych, którzy zapewnią rozmaite brzmienia i styl muzyczny przez całą noc. Dodatkowo, organizatorzy przygotowali specjalne strefy gastronomiczne, chill & relax oraz VIP dla pełnego komfortu uczestników.

Również SILESIA BEATS DJ CONTEST da szansę młodym talentom na występ na głównych scenach festiwalu, z oficjalnym startem wydarzenia. Szczegóły konkursu zostaną ogłoszone w mediach społecznościowych wydarzenia.

Silesia Beats wyróżnia się nie tylko imponującym składem artystów, ale i specjalną oprawą audiowizualną, animacjami i dodatkowymi atrakcjami, tworząc nowoczesny wymiar rozrywki. Gliwice jako oficjalny partner wydarzenia, zapraszają na festiwal, który obiecuje być niezapomnianą nocą muzyki, tańca i szaleństwa.

Link do strony: https://silesiabeats.pl/

Bilety: https://www.ebilet.pl/muzyka/elektro-techno/silesia-beats

Organizatorzy:

PMG Group – firma działająca nieprzerwanie na rynku polskim i europejskim od 18 lat!   
Doskonale znana fanom elektroniki z niezliczonej ilości zorganizowanych imprez, koncertów, występów i często własnych autorskich oryginalnych projektów. Tylko w roku 2023, była odpowiedzialna za ponad 100 bookingów międzynarodowych nazwisk. Potężne doświadczenie zdobyte na płaszczyznach szeroko rozumianego rynku muzycznego, show-biznesu, rozrywki i marketingu, skutkuje współpracą z największymi i najbardziej wymagającymi artystami, agencjami, festiwalami, klubami czy światowymi brandami. PMG to kompleksowe i skuteczne rozwiązania. www.pmggroup.pl

endorfina events – czołowa agencja eventowa w regionie CEE, wyróżniana w ostatnich latach ponad 40-krotnie w Polsce i za granicą. Pracuje od 15 lat dla największych marek, realizując 5 rodzajów projektów: własne formaty biletowane, wydarzenia korporacyjne (gale, kongresy); działania experiential marketingowe (premiery produktów, akcje promocyjne); eventy transmitowane na żywo (TV, transmisje online); stoiska (targi, festiwale muzyczne). Na swoim koncie ma realizacje w kilkunastu krajach, należy do 27names – organizacji zrzeszającej najlepsze agencje eventowe w Europie.

Dodaj komentarz