Uncategorized

Przygotowania do jesieni. Jaką biżuterię wybrać?

Wraz z końcem lata nadchodzi czas, kiedy planujemy wprowadzić pewne zmiany do swoich stylizacji na co dzień. Dotyczy to nie tylko samych ubrań, ale także butów, torebek czy biżuterii. W końcu to właśnie szczegóły potrafią wnieść wiele świeżości do nawet najbardziej standardowych zestawień. Przygotowując swoją szafę na jesień, nie można zapominać więc o dodatkach. Na jaką biżuterię postawić? Sprawdźmy kilka propozycji.

Połączenia wielu pierścionków

Jesień, a szczególnie jej późny okres, to czas, gdy chętnie wybieramy bardziej zabudowane swetry, golfy, płaszcze, kurtki ze stójką oraz zaczynamy sięgać po ciepłe szaliki. Często uniemożliwia nam to dobranie ciekawych naszyjników, które gubią się pod kilkoma warstwami ubrań. Wówczas warto przenieść uwagę na swoje dłonie. Pomocne okażą się więc pierścionki, które będą stanowić główny punkt biżuteryjny w stylizacji. W zależności od preferowanego stylu możemy zdecydować się na złoto, srebro, inne materiały czy wersje kolorystyczne – różne propozycje znajdziemy na przykład na stronie https://lilou.pl/pl/sklep/bizuteria/pierscionki.html. Co ciekawe, w ostatnim czasie okazało się, że w przypadku pierścionków nie obowiązuje umiar. Wiele osób śledzących trendy jest zgodna co do tego, że im więcej różnych modeli, tym lepiej – dotyczy to zarówno zestawień minimalistycznych, jak i bardziej nietuzinkowych, tutaj przykładem mogą być wielobarwne sygnety o pokaźnych rozmiarach. Połączenia ograniczone są więc jedynie przez naszą wyobraźnię. Oczywiście, to nie jedyne wyjście. Równie modne są delikatne pierścionki przypominające cienkie obrączki. Wystarczy dobrać odpowiedni rozmiar, zdecydować się na kilka nieznacznie się różniących, subtelnych modeli i świetne dopełnienie stylizacji będzie gotowe.

Kluczowe detale w modnych zestawieniach

Jeśli konkretna stylizacja nie umożliwia odpowiednio zaprezentować naszyjnika, a pierścionki przeszkadzają nam w pracy, można zdecydować się na inne rozwiązanie. Delikatnym dodatkiem urozmaicającym casualowy look będzie biżuteria, która mniej rzuca się w oczy, a do tego nie sprawia większych kłopotów przy jej noszeniu. Subtelna bransoletka może przyjmować różne formy, a do tego – pasuje do wielu zestawień. Dopasujemy ją do stylizacji w bardziej sportowym duchu, ale także do tej nawiązującej nieco do eleganckiego charakteru. Na przykład bransoletka damska na sznurku występuje w stonowanych kolorach oraz w bardziej żywych – ostateczny wybór zależy od naszych preferencji. Poza tym sprawdzi się jako pojedynczy dodatek, ale będzie prezentować się dobrze też z zegarkiem.

W modnych zestawieniach w minimalistycznym stylu równie dobrze sprawdzą się subtelne kolczyki. Drobne perełki, srebrne kółka lub złote modele przypominające koniczyny to tylko przykłady – inne propozycje można znaleźć na stronie https://lilou.pl/pl/sklep/bizuteria.html. Jeśli chcemy bardziej podkręcić swój prosty look, możemy zdecydować się na nieco bardziej krzykliwe dodatki. W tej roli sprawdzą się m.in. kolczyki w żywych kolorach, większym rozmiarze lub o ciekawym kształcie.

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz