Lifestyle

Aleksandra Julia Yoriadis – prowokująca córka Kasi Kowalskiej

Córka Kasi Kowalskiej, Aleksandra Julia Yoriadis, powoli staje się gwiazdą Instagrama. Nastolatka lubi chwalić się drogimi i prowokującymi stylizacjami, a niedawno opublikowała zdjęcie, które przedstawia ją od pasa w górę całkowicie nago! Czym na codzień zajmuje się młodziutka córka Kasi Kowalskiej, która porównuje siebie do Kylie Jenner?

Aleksandra Julia Yoriadis — kim jest córka Kasi Kowalskiej?

Aleksandra Julia Yoriadis urodziła się 2 maja 1997 roku. Jest matką, jest wokalistka Kasia Kowalska, a ojcem muzyk greckiego pochodzenia — Kostek Yoriadis. Współpracujący przez wiele lat z Kowalską Yoriadis, po narodzinach córki porzucił rodzinę, później odmawiał płacenia alimentów.

O nastolatce zrobiło się głośno dwa lata temu, gdy media odkryły jej profil na Instagramie. Córka Kasi Kowalskiej lubi chwalić się drogimi i odważnymi stylizacjami, które często są nazywane prowokującymi. Da się również zauważyć, że Aleksandra mocno inspiruje się jedną z Kardashianek. Styl charakterystyczny dla Kylie Jenner zaobserwować można nie tylko w stylizacjach, które wybiera nastolatka, lecz także w sposobie wykonywania makijażu.

Aleksandra Julia Yoriadis jest młoda i zgrabna, nie powinno więc nikogo dziwić, że lubi chwalić się swoim ciałem. Na jej profilu na Instagramie często pojawiają się zdjęcia, na których sporo odsłania. Ostatnio jednak nastolatka przeszła samą siebie. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie przedstawiające dziewczynę od pasa w górę – całkowicie nago. Opcja komentowania została wyłączona, zatem nie wiadomo, z jakim odbiorem fanów spotkało się tak odważne zdjęcie.

Córka znanej wokalistki jest nie tylko piękna, lecz także bardzo zdolna. Studiuje modę i design na jednej z prestiżowych uczelni w Londynie. Nie chciała pójść w ślady sławnej mamy i podąża we własnym kierunku. W przyszłości chce zostać stylistką i trzeba przyznać, ma do tego zadatki. Aleksandra mogłaby konkurować z niejedną blogerką modową — jej oryginalne stylizacje przyciągają uwagę wielu osób.

Aleksandra Julia Yoriadis — Instagram

Profil Aleksandry na Instagramie śledzi ponad 25 tys. tysięcy osób. Wszystkie zdjęcia, które na nim zamieszcza, są szeroko komentowane, zarówno przez fanów Kasi Kowalskiej, jak i media. Córka znanej wokalistki interesuje się modą na co dzień. „To jej pasja” – podkreśla dumna mama. Wiele osób zastanawia się, czy nastolatka prowokuje media, czy po prostu dobrze się bawi i zamieszcza na Instagramie to, co chce.

Dodaj komentarz