Uncategorized

Endermologia Alliance – Twój sekret pięknej sylwetki !

Endermologię Alliance znają wszystkie Beauty Maniaczki a jeżeli Ty jeszcze nie słyszałaś o tym wspaniałym zabiegu modelującym, to koniecznie musisz nadrobić zaległości!

Wraz ze zmieniającą się pogodą za oknem zaczynamy się zastanawiać nad tym, co zrobić żeby nasza figura dobrze prezentowała się w letnich stylizacjach. Z pomocą w przychodzą wtedy gabinety kosmetyczne oraz zabiegi modelujące ciało, takie jak endermologia!

Endermologia LPG Alliance, to obecnie najnowocześniejszy i najskuteczniejszy sprzęt dostępny na rynku, który zapewni Ci ciało o jakim marzysz a dodatkowo pozwoli na doskonałe odprężenie po ciężkim dniu w pracy.

Endermologia co to takiego?

Endermologia jest podciśnieniowym masażem, który oddziałuje na tkankę łączną. Dzięki endermologii Twoja tkanka tłuszczowa ulega degradacji i zostaje usunięta z organizmu. Ten rodzaj masażu pozwala także na głęboką stymulację włókien kolagenu i elastyny, które odpowiadają, za jędrność i elastyczność skóry.

Jak wygląda masaż endermologii w gabinecie?

Inaczej będzie wyglądała endermologia brzucha a inaczej twarzy, obie jednak wykonywane są przy pomocy tego samego sprzętu. Różnica polega na zastosowaniu głowicy, która jest sterowana komputerowo. Głowica użyta w Endermologii LPG Alliance składa się z rolki oraz łopatki, która zasysa skórę pod ciśnieniem, kompleksowo ugniata i wałkuje wskazany obszar Twojego ciała.

W przypadku endermologii wykonywanej na ciało wymagane jest założenie specjalistycznego kostiumu zabiegowego – endermowear. Dzięki temu głowica pracuje bardziej precyzyjnie i ma zapewniony płynny ruch w trakcie całej sesji w gabinecie. Zazwyczaj zabiegi endermologii trwają od 20 do 40 minut. Wszystko zależy od tego, czy jest to zabieg na całe ciało, czy na konkretną jego partię.

Dla uzyskania najlepszych rezultatów endermologii zaleca się wykonanie jej w serii 10 zabiegów, 2 razy w tygodniu.

Masaż endermologiczny dla kogo?

Endermologia przeznaczona jest dla osób, które potrzebują ujędrnienia ciała, chcą pozbyć się cellulitu oraz zależy im na wymodelowaniu np. boczków, bryczesów czy brzucha. Niektórzy decydują się na zabiegi endermologii ze względów zdrowotnych. Zabieg często jest polecany przez fizjoterapeutów w leczeniu  bólu kręgosłupa, mięśni itp.

Zabiegi endermologii są też doskonałą formą relaksu po ciężkim dniu w pracy i siedzenia za biurkiem, skutecznie odpręża całe ciało.

Czy endermologia boli?

Oczywiście, że nie! Endermologia jest zabiegiem, który ma nas relaksować. Nie martw się jeżeli po zabiegu pojawią się na Twojej skórze niewielkie siniaki. To się zdarza, zwłaszcza u osób szczupłych.

Efekty endermologii – czego możesz się spodziewać?

Endermologia jest zabiegiem kompleksowym, który rozwiązuje wiele problemów skórnych. Po serii zabiegów możesz liczyć przede wszystkim:

  1. Na efekt odmłodzenia skóry – zobaczysz, że Twoje ciało jej bardziej jędrne, zmarszczki stały się wygładzone, owal twarzy bardziej widoczny a rozstępy wygładzone.
  2. Na wymodelowanie sylwetki – boczki, fałdka na brzuchu czy bryczesy odejdą w zapomnienie. Twoje ciało zyska nowy, młodzieńczy wygląd a Ty większą pewność siebie.
  3. Na oczyszczenie organizmu z toksyn – endermologia powoduje poprawę krążenia krwi oraz limfy, działa na zasadzie drenażu i przyspiesza w ten sposób detoksykację organizmu.
  4. Na działanie terapeutyczne – z pewnością zmniejszy bóle mięśni i widoczność obrzęków.

Dodaj komentarz