Uncategorized

Recenzja sklepu EtuiTelefon.pl – akcesoria dla twojego iPhone’a

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości i stylowych akcesoriów do swojego iPhone’a, to EtuiTelefon.pl jest z pewnością wartościowym miejscem do zakupów. Ich asortyment jest bogaty i różnorodny, a produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów.

W końcu nadszedł wielki dzień, w którym postanowiłam kupić swój pierwszy, porządny smartfon. Miałam już dość urządzeń, które trafiały w moje posiadanie z czystego przypadku kierowanego przez aktualną ofertę operatora sieci komórkowej. Długo błądziłam po odmętach porównywarek modeli smartfonów, czytając o wartościach i parametrach, które niewiele mi mówiły. Zależało mi na kupnie urządzenia, które służyłoby mi przez długie lata, pozwalając robić doskonałe zdjęcia. Wybór padł na iPhone’a 14 Pro ?❤️ Moje obawy o zmianie systemu operacyjnego z Androida na iOS okazały się całkowicie bezzasadne. Tu mogłaby skończyć się moja historia, ponieważ iPhone 14 Pro okazał się prawdziwym strzałem w środek tarczy, jednak nie wszystko jest aż tak proste. Zakończone sukcesem poszukiwania nowego smartfona pociągnęły za sobą konieczność podjęcia szeregu kolejnych, ważnych decyzji ? Nie ukrywam, że iPhone 14 Pro był dla mnie sporym wydatkiem, więc wielką nieodpowiedzialnością byłoby niezabezpieczenia go przed potencjalnym uszkodzeniem. Swoją drogę przez kolorowy świat akcesoriów GSM rozpoczęłam od poszukiwania odpowiedniego etui. Zależało mi na maksymalnym stopniu zabezpieczenia, ale także na efektownym wyglądzie. Przemierzając Internet natrafiłam na sklep https://etuitelefon.pl/.  który okazał się moim największym sprzymierzeńcem w ochronie nowego urządzenia ?

Myślę, że moje zamówienie mogło zasugerować obsłudze sklepu, że planuję wysłać iPhone’a na walki smartfonów, o ile takowe istnieją. W moim koszyku oprócz etui znalazły się także: uchwyt samochodowy, szkło hartowane oraz metalowa osłona na aparat. Pełne uzbrojenie ??! 

Mój wybór padł na etui o wdzięcznej nazwie Noble Brush purpurowe. Muszę przyznać, że naprawdę nie spodziewałam się cudów, ponieważ cena etui była atrakcyjna. Jednak kto nie ryzykuje, ten nie znajduje swojego ulubionego sklepu internetowego, parafrazując znane powiedzenie. Moje etui jest nie tylko efektowne, ale także imponująco nowoczesne. Obudowa ma wbudowane magnesy MagSafe ?, co otwiera przede mną drogę do zakupu dodatkowych akcesoriów takich jak magnetyczny portfel, czy powerbank. Dużym atutem etui jest też osłona aparatu, która perfekcyjnie zabezpiecza obiektywy przed rysami i zabrudzeniami, których najbardziej się obawiałam. Etui jest minimalistyczne, a przejrzyste plecki uwydatniają logo Apple. 

Kolejnym produktem, o którym zdążyłam już wyrobić sobie opinię, jest uchwyt samochodowy, który jednocześnie pełni rolę ładowarki bezprzewodowej. Ten gadżet także posiada wbudowane magnesy, dzięki czemu iPhone jest w stabilnej pozycji, nawet kiedy muszę gwałtownie zahamować. Dużo podróżuję i dzięki temu urządzeniu mój komfort jako kierowcy wzrósł maksymalnie.

Jak już wspomniałam, w sklepie EtuiTelefon.pl zakupiłam także szkło hartowane na ekran oraz metalową osłonę na obiektyw. Montaż obu dodatków był niezwykle prosty, a wszystkie potrzebne “narzędzia” znalazłam w zestawie. Muszę przyznać, że metalowa osłona nie tylko dobrze radzi sobie z twardymi powierzchniami, ale także bardzo ładnie wygląda. Ani szkło hartowane, ani obudowa nie zbierają odcisków palców i nie pogrubiają iPhone’a. 

Ogólne podsumowanie jest niezwykle proste. Jestem zachwycona produktami, które otrzymałam. Dodatkowo zaskoczył mnie praktyczny, wysokiej jakości prezent dołączony do zamówienia ❤️❤️❤️. Uwaga – był to kabel do ładowania iPhone’a ze złączem Lightning. Kabel jest tak samo dobrze wykonany jak wszystkie pozostałe akcesoria. 

Co z czasem realizacji zamówienia? Tu także pozytywne zaskoczenie. Zakupu dokonałam we wtorek około 10 rano, a już w środę o 15 na ekranie mojego nowego nabytku zagościło powiadomienie o możliwości odbioru przesyłki. Popędziłam do paczkomatu z nadzieją na to, że nie zawiodę się jakością zamówionych produktów. Finał był lepszy niż ktokolwiek mógłby się spodziewać.

Dodaj komentarz