Moda

Jaki wybrać styl obrączki ślubnej?

Wybór obrączki ślubnej jest jedną z największych decyzji, które należy podjąć z partnerem podczas planowania ślubu; w końcu będzie to jedna rzecz, która pozostanie z wami do końca życia i symbolizuje wasze małżeństwo na co dzień. Mamy nadzieję, że ten post pomoże Wam w podjęciu decyzji o znalezieniu idealnych obrączek ślubnych!

Tradycyjne obrączki ślubne

W całym tym zamieszaniu i przygotowaniach do wielkiego dnia łatwo jest odłożyć na później wybór prawdopodobnie najważniejszego szczegółu całego ślubu – obrączek. W końcu to właśnie obrączka symbolizuje Wasz nowy status jako męża lub żony i jest jedyną rzeczą, którą będziecie nosić do końca życia. W związku z tym wybór obrączki nie powinien być lekkomyślny. Oto jak wybrać obrączkę ślubną.

Wiele narzeczonych decyduje się na tradycyjną, prostą obrączkę ślubną. Dla narzeczonych wiele pierścionków zaręczynowych będzie miało lekko podniesiony kamień (kamienie), aby prosta obrączka mogła idealnie do niego pasować. W innych diamenty są osadzone niżej, co oznacza, że potrzebna jest obrączka o odpowiednim kształcie. Zwykłe pierścionki są zazwyczaj wykonane z różnych metali, w tym metali szlachetnych, takich jak platyna, białe i różowe złoto lub stopów alternatywnych, takich jak tytan i cyrkonia. Obrączki są dostępne w różnych szerokościach, większość obrączek ma szerokość do 10 mm; szerokość może mieć wpływ na komfort użytkowania obrączki, a nawet na potrzebny rozmiar.

Diamentowe obrączki ślubne

Jeśli diament w zaręczynach jest osadzony dość nisko, możesz zdecydować się na kształt obrączki, dzięki czemu obrączka będzie idealnie pasować do pierścionka zaręczynowego. Obrączki z diamentami są również popularnym wyborem, głównie dla narzeczonych, ale niektórzy mężczyźni również lubią odrobinę blasku! Różne kroje diamentowych obrączek ślubnych obejmują diamenty o szlifie brylantowym (okrągłym), diamenty o szlifie kwadratowym oraz diamenty o szlifie fantazyjnym. Pierścionek zaręczynowy wysadzany diamentami może również wzbogacić i dopełnić Twoją obrączkę ślubną.

Do wyboru do koloru

Jeśli nie możesz się zdecydować, który metal wybrać, nie martw się! Dostępne są obrączki z dwóch metali lub wielomateriałowe, więc możesz mieć to, co najlepsze z obu światów! Obrączki te powstają w wyniku sprasowania dwóch oddzielnych obrączek. Proces ten może być przeprowadzony wyłącznie przy użyciu specjalistycznego sprzętu w ściśle kontrolowanych warunkach. Różne kolory metali, na przykład platyna i różowe złoto, mogą wyglądać pięknie razem, dając Wam idealny pierścionek na całe życie. Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, istnieje wiele niezwykłych stylów obrączek ślubnych.

Ozdobne obrączki ślubne zawierają precyzyjnie wycięte wzory i są bardzo nowoczesne i intrygujące do wyboru. Obrączki z inkrustacją drewnianą to wyjątkowy wybór, szczególnie dla Pana Młodego! Dzięki drewnu pochodzącemu z recyklingu nie ma dwóch takich samych słojów, więc każda ręcznie robiona obrączka jest całkowicie unikalna i ma swoją własną historię! Obrączki ceramiczne i sztaplowane to kolejny najnowszy trend dla narzeczonych poszukujących zupełnie alternatywnego stylu.

Dodaj komentarz