Lifestyle,  Moda

Jak sprzedawac ubrania na Vinted?

Chcesz dowiedzieć się jak sprzedawac ubrania na Vinted? Sprawdź poniższe porady!

  • Wybierz rzeczy na sprzedaż.

Jeśli nie miałaś na sobie danej rzeczy dłużej niż rok, to raczej marne szanse, że jeszcze ją założysz. Zastanów się też, czy dobrze się w danej rzeczy czujesz, czy ubrałabyś ją na ważne spotkanie. Twoja odpowiedź brzmi nie? W takim razie przeznacz ją na sprzedaż.

  • Oceń stan sprzedawanej rzeczy

Na początek, aby zaznajomić się z tematem jak sprzedawac ubrania na Vinted, sprawdź dostępne w serwisie opcje: Do wyboru masz 5 kategorii: ubrania nowe, nienoszone, bez papierowych metek; idealne, noszone ale w świetnym stanie; stan bardzo dobry, małe wady, które pokazane są na zdjęciu i przedstawione w opisie; stan dobry, istotne wady, które pokazane są na zdjęciu i przedstawione w opisie.

  • Zdjęcia

Przy robieniu zdjęć zadbaj o odpowiednie światło, możesz dodać również klimatyczne dodatki, które wyeksponują rzecz, którą chcesz sprzedać. Na Vinted nie można korzystać ze zdjęć z internetu, ale można dodać film, który na pewno wyróżni Twoją ofertę.

  • Zmierz ubranie i zrób zdjęcia metkom

Jeśli od razu zmierzysz sprzedawaną rzecz to unikniesz dodatkowych pytań od potencjalnych kupujących. Zdjęcie zrobione metkom również może temu zapobiec.

  • Zadbaj o dobry opis

Dobry opis również pozwoli uniknąć dodatkowych pytań. Na Vinted można korzystać z hashtagów – prawidłowo dobrane pomogą potencjalnym klientom szybciej do Ciebie dotrzeć.

  • Ustal cenę i koszty wysyłki

Mamy nadzieję, że artykuł okazał się dla Ciebie pomocny i już wiesz jak sprzedawac ubrania na Vinted?

Dodaj komentarz