Uncategorized

Autorski zapach PRO8L3M w perfumeriach niszowych Mood Scent Bar!

Niezwykły zapach stworzony przez legendarny duet hip-hopowy PRO8L3M trafił do perfumerii niszowych Mood Scent Bar z okazji dziesięciolecia działalności zespołu. Inspiracją dla tej wyjątkowej kompozycji był ulubiony aromat Molly, postaci z utworów PRO8L3Mu, inspirowanej cyborgiem Molly Millions z dzieł Williama Gibsona. Charakteryzująca się brawurą i lojalnością, Molly stanowiła idealny punkt odniesienia dla twórców, pragnących uchwycić jej esencję w perfumach.

Duet PRO8L3M, w skład którego wchodzą producent Piotr „Steez” Szulc i raper Oskar Tuszyński, od dawna marzył o własnej linii perfum. Ich współpraca z paryskim atelier Flair oraz hiszpańską marką Sora Dora zaowocowała powstaniem Proxl3m, zapachu uniseks, którego kompozycja łączy świeżość cytrusów z pikantnymi przyprawami oraz głębią drzewno-skórzanych nut. Wyróżniający się m.in. akordami skóry, labdanum, czarnego pieprzu, czy cedru z Alaski, zapach zamknięto w eleganckim flakonie, zapakowanym w unikatowe opakowanie.

Mood Scent Bar, największa sieć perfumerii niszowych w Polsce, oferuje ten i inne wyjątkowe zapachy w swoich butikach w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Wrocławiu oraz online. Salony, zaprojektowane przez Zofię Wyganowską, zapewniają niezapomniane wrażenia estetyczne i olfaktoryczne, prezentując ekskluzywne marki perfumiarne niedostępne gdzie indziej. Mood Scent Bar to miejsce, gdzie można nie tylko odkryć niezwykłe aromaty, ale również wyszukane kosmetyki i eleganckie artykuły zapachowe do domu, tworząc przestrzeń pełną magii i wyjątkowych doznań.

Dodaj komentarz